Skocz do zawartości

Marantz NR1604 plus ... ?


Bartosz Siedlak

Recommended Posts

No to one nie będą nadawać się do muzyki.

Po

1. Monitory w stereo nie wiesza się na ścianie

2. Ten amplituner nie pociągnie wydajnych monitorów do stereo

Moim zdaniem najlepsza możliwa opcja to wydajne Monitor audio Bronze 2 albo Magnat Signature 503. Oba są wydajne i nie nudne co pozwoli wyciągnąć z tego Marantza więcej.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Masz na prawdę duże pomieszczenie i idealne byłyby właśnie kolumny podłogowe ale oczywiście rozumiem, że z jakiś powodów nie możesz ich umieścić. Bardzo dobrze, że masz subwoofer, ponieważ bez niego byłoby bardo chudo. Jeśli mają to być małe monitory to polecam zwrócić uwagę na Monitor Audio Bronze 2, Klipsch r51m ( ostrzejszy charakter brzmienia, który w kinie domowym sprawdzą się idealnie) lub wspomniane wyżej Magnat Signature 503. 

Podwieszane głośniki nie mają większego sensu i w tym przypadku byłaby to strata pieniędzy. Zdecydowanie postaw na monitory I uchwyty np vogels vlb 200

 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te fazony to raczej do kina domowego 🙂. Sam myślałem i myślę o nich jako o satelitach do mojego kina. Te klipsche wyglądają podobnie więc w stereo szału bym się nie spodziewał. Poza wszystkim ten Marantz potrzebuje wydajnych kolumn. Sam mam model nr1509 i nawet z niezbyt wymagających kolumn jakimi są dali zensor 5 amplituner ten nie mógł w stereo wycisnąć zbyt wiele dołu. Ale jak wspomniał Pan z q21 na szczęście masz suba, który da Ci trochę basu. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Bartosz Siedlak napisał:

Bardzo dziękuję za rzeczowe porady. Gust mojej żony celował w okolice Klipsch Reference Theatre Pack 5.0 lub Dali Fazon Mikro 5.0. Czy to bedzie strata pieniędzy?

5.0 tak. 5.1 nie.

Ale do Fazon musisz zastosować suba E12 a nie tego od serii Fazon

Bardzo dobre modele wydajne robi też KEF E305

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...