Skocz do zawartości

Pioneer A656 + Chromecast Audio ???


Mateusz Świerk

Recommended Posts

Hej,

Mam pytanie czy da radę połączyć jak w temacie Pioneera A656 z Chromecast Audio od googla ?

Wiem że Chromecast wpinany jest w wejście AUX, którego ten wzmacniacz nie posiada.

Pioneer podłączony jest z Altusami 300, ale przez problem z chincha gra mi często tylko jedna z kolumn..... dlatego ktos doradził mi takie rozwiązanie, niestety jestem strasznie zielony w temacie i nie wiem czy w tym przypadku jest sens 😜 z góry proszę o wyrozumiałość i ewentualną radę jak rozwiązać problem ( albo i co zrobić by fajniej grało  :D )

Z góry dziękuję :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za odpowiedź :)

Odpalam muzykę z tel to gra prawa kolumna, jak odpalam z laptopa to gra lewa 🙃 :D pokręcę nią trochę w wejściu to grają obie.... 

ewentualnie to wzmacniacz bo po przełożeniu kabli w kanałach ( z jednego na drugi ) zaczął grać ten drugi a grający wcześniej zamilkł. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Najlepiej odpalaj muzykę z laptopa i tel na raz to wtedy będzie w obu kolumnach 😆

A na serio, teraz  już chyba nikt nie wie jak masz tam podłączone to wszystko. Zrób może zdjęcia jak masz podłączone albo opisz jak umiesz ale tak żeby każdy zrozumiał a nie zgadywał. 

 

11 godzin temu, Mateusz Świerk napisał:

co zrobić by fajniej grało

Nie wiem czy chcesz wydawać pieniądze ale jeśli chciałbyś poprawić dźwięk możesz kupić jakiś niedrogi DAC z wejściami: USB -(będzie do laptopa) i Optycznym -(będzie do podłączenia chromecast).   Domyślam się tylko, że masz tam wszystko podłączone analogowo prowizorycznie na jakieś kabelki. DAC załatwi sprawę podłączenia i może poprawić jakość dźwięku.

Zajrzyj tu na forum do wątku Klub Google Chromecast  - tam masz opisane wszystko jak można go podłączyć:

 

Oraz do wątku o podłączeniach różnych kabli i urządzeń:

 

Pozdrawiam 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...