Skocz do zawartości

Soundbar Samsung Q70 czy może coś innego?


Tomasz Rusin

Recommended Posts

Witam jak w opisie dziś odebrany Telewizor Samsung 75 cali Q70RA potrzebuję coś co w miarę fajnie zagra,celowałem w Soundbara ale czytam że średnio nadaje się do dużych pomieszczeń,ogólnie tak mam salon z kuchnią oraz otwartą antresolą(Więc jest wysoko)Salon z kuchnią ma około 65m2,na zdjęciu załączam zdjęcie gdzie będzie wisiał telewizor i teraz pytanko chciał bym wydać na coś do grania tzn,Soundbara do 2-2500k zależy mi głównie na tym by nie było kabli itp,w starym mieszkaniu mam Harmann Kardon + głośniki JBL5+1,nie jestem audiofilem głównie oczekuje czegoś fajnie czysto grającego

Co byście polecili?

Ps.Odległość po szerokości to 5m od jednej ściany do drugiej gdzie będzie stał narożnik:)

Słuchałem kina Samsung Q70 i naprawdę fajnie to grało w sklepie...

91337856_1458189064350279_8638299849353068544_n.jpg.76ee202181c6e0c76a7be8809e7cf99b.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie remont tylko nowy dom,mam teraz kino domowe i tak go nie używam,chce wydać max 2500k-może 3

Mam takie kino jak na foto i jest nie używane,wali basem za mocno,dźwięk z TV taki se,mi chodzi o to żeby grało fajnie czysto i dobrze było słychać wyoskie i średnie tony głównie to będzie służyć do oglądania TV do niczego więcej

1.jpg

Edytowano przez Tomasz Rusin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomasz Rusin napisał:

dźwięk z TV taki se

bo dźwięk z kanałów TV generalnie jest "taki se".

Również jestem zdania, że szkoda hajsu na soundbar i tu poszedłbym w (nawet używane) stereo.

Z drugiej strony jeżeli Twoje potrzeby zaspokaja taki wynalazek, jak Q70, to kup i masz problem z bańki ;) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na soundbar szkoda trochę pieniędzy. W takim budżecie możesz pomyśleć nad 2 alternatywami. Pierwsza to małych rozmiarów wzmacniacz Topping mx3 + Indiana Line Nota 550x, a druga opcja to monitory aktywne typu Klipsch the Sixes lub System Audio Saxo 7 Active.

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim pomieszczeniu bedzie echo.

Bez sensu kupować nowe kolumny. Aboslutnie! JBL z harmanem daje taki dzwięk.

Jak masz 3k do kup sobie po prostu pod istniejący set Yamahe 685 i nie kombinuj. To urządzenie które gra jasno, konkretnie dynamicznie. Bas będzie szybszy i kontrolowany.

Bez sensu kupowac tanie kolumny jak masz już coś.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, S4Home napisał:

W takim pomieszczeniu bedzie echo.

Bez sensu kupować nowe kolumny. Aboslutnie! JBL z harmanem daje taki dzwięk.

Jak masz 3k do kup sobie po prostu pod istniejący set Yamahe 685 i nie kombinuj. To urządzenie które gra jasno, konkretnie dynamicznie. Bas będzie szybszy i kontrolowany.

Bez sensu kupowac tanie kolumny jak masz już coś.

Pozdrawiam

Dzięki za odp.Ogólnie te kolumny są dosyć stare ale nie używane,mają dosyć twardy Bas to jest JBL Northridge 5.1 a Ampituner to Harmann Kardon AVR 235 myślisz że zagra to jakoś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...