Skocz do zawartości

Altus 300


Tymin

Recommended Posts

Witam posiadam kolumnę Altus 300 i sprzedałem ostatnio wzmacniacz technic su 810 miał fajny bass ale według mnie za mało mocy i nie wiem jaki wzmacniacz do nich(bo planuje dokupić drugą) mój budżet to 400 zł.Zależy mi żeby był głęboki bass i wmiare ładny dziwięk. Słucham rapu i techno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Tymin napisał:

Witam posiadam kolumnę Altus 300 i sprzedałem ostatnio wzmacniacz technic ,

Technics jest słaby z natury i dlatego dobrze zrobiłeś, ale 400 zl to będziesz miał mały wybór z używanych wzm. poszukaj JVC z serii JAS, lub Yamaha cechuje je dobra dynamika.

Koledzy na pewno coś jeszcze dodadzą

52 minuty temu, Tymin napisał:

Słucham rapu i techno

choć do tej muzyki powinny być inne kolumny a niżeli ALTUS i tu może ktoś podpowie, kto słucha takie muzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Tymin napisał:

Ale wzmak powinien mieć wat na kanał i ogólnie ,a i jak by mógł mi poleć jakiś wzmacniacz.

jest mały problem, jak duży pokój masz?

Do tych kolumn to pomiędzy 2 x 60-100W RMS. 

Musisz poszukać , a wtedy na pewno forum coś o nich powie, na pewno nie będą to nowe, szukaj miedzy innymi tych firm co podałem.

Edytowano przez Karol64208
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dziękuję bardzo a co pokoju to ma jakieś 35 metrów. 

 

2 godziny temu, terracan1929 napisał:

:) sorki, ale nie mogę :

piszesz,że wzmak za słaby,że lubisz ładny dżwięk,... a słuchasz na jednej kolmnie.....

Myśle ,że na dwóch było by i mocnej i ładniej... :) 

odnośnie jednej kolumny to dostałem od kuzyna i kolumnę i wzmacniacz. Jak byłem mały to strasznie mi się podobała i chciałem ją mieć. Mój kuzyn mi ją dał w listopadzie zeszłego roku i tak sobie to grało. A aż w końcu wziołem się z regenerację : zdjołem okleinę z boku zostawiłem tylko przód i tył (tylko je odmaluje) i zaczołem szpachlować kanty. Kolomna była 

zniszczona bardzo od dołu a od góry tylko rogi troszkę. Plus jeszcze głośnik wysoko tonowy nie działał. W obecnej chwili mam 15 lat i jestem zadowolony z efektu narazię bo jeszcze jej nie okleiłem. Myślę że wyjdzie dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.04.2020 o 23:46, Tymin napisał:

ok dziękuję bardzo a co pokoju to ma jakieś 35 metrów. 

 

odnośnie jednej kolumny to dostałem od kuzyna i kolumnę i wzmacniacz. Jak byłem mały to strasznie mi się podobała i chciałem ją mieć. Mój kuzyn mi ją dał w listopadzie zeszłego roku i tak sobie to grało. A aż w końcu wziołem się z regenerację : zdjołem okleinę z boku zostawiłem tylko przód i tył (tylko je odmaluje) i zaczołem szpachlować kanty. Kolomna była 

zniszczona bardzo od dołu a od góry tylko rogi troszkę. Plus jeszcze głośnik wysoko tonowy nie działał. W obecnej chwili mam 15 lat i jestem zadowolony z efektu narazię bo jeszcze jej nie okleiłem. Myślę że wyjdzie dobrze :)

Szkoda ,że wątku nie założyłeś kilka dni wcześniej.

A to dlatego,że otrzymałbyś odemnie całkowicie gratis wzmacniacz NAD + CD NAD + kolumny NAD 802.

W zeszłym tygodniu robiłem porządki na strychu i sprzęt dałem znajomemu, uszczęśliwiając go na siłę....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...