Skocz do zawartości

[300-450] Słuchawki nauszne, bezprzewodowe


Recommended Posts

Witam serdecznie. Jako, że moje kilkuletnie Syberie V1 już troszkę nie domagają i czasem je całkowicie przerywa na kablu, to postanowiłem, że czas na zakup czegoś nowego. Szukam słuchawek bezprzewodowych w cenie 300-450 złotych. Dość duży rozrzut, bo nie orientuje się za bardzo w aktualnych modelach, a tym bardziej bezprzewodowych. Słuchawek nausznych używam głównie przy komputerze. Gry, słuchanie muzyki, oglądanie filmów i tego typu rzeczy. Ogólnie, gdy jestem przy komputerze to 99% czasu spędzam ze słuchawkami na uszach. Na moim celowniku są Corsairy HS70/HS70 Pro. Czytałem opinie i recenzję i wydają się całkiem solidnym wyrobem, ale trochę martwi mnie brak ewentualnej możliwości podpięcia ich pod kabel, gdyby np jakiś akumulator poszedł. Wiadomo, jak to bywa z elektroniką i czasem coś odmawia posłuszeństwa szybciej niż powinno. Szukałem bezprzewodowych z możliwością wpięcia kabla, gdyby coś się zepsuło, ale ceny takich są nieco wyższe. Po tematach wnioskuję, że duża część forum używa słuchawek do jakichś bardziej konkretnych celów i są one ich narzędziami pracy. Nie chciałbym wyjść na jakiegoś laika, czy coś w tym stylu. Jak już wcześnie wspomniałem - używam słuchawek do takich codziennych rzeczy. Po mieście chodzę w dousznych, bo tak mi wygodniej. Jeżeli ktoś ma do polecenia jakieś dobre nauszne słuchawki bezprzewodowe i mógłby podzielić się swoją opinią w tym temacie byłbym bardzo wdzięczny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe słuchawki bluetooth nie zdadzą za bardzo egzaminu ze względu na opóźnienia towarzyszce tej technologii. Do tego dźwięk będzie w słuchawkach monofoniczny gdy będziesz chciał używać mikrofonu. Dlatego musisz szukać słuchawek tego typu co Corsairy HS70 jesli chesz grac w nich bezprzewodowo lub do grania będziesz musiał używać ich przewodowo. Wtedy zwykle będzie potrzebny dodatkowy mikrofon. Za 350 zł możesz kupić np. Sennheiser HD 4.40 BT. Za 449 zł w x-kom Audio-Technica ATH-ANC700BT Szary z kodem wiosna .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MobyDick napisał:

Typowe słuchawki bluetooth nie zdadzą za bardzo egzaminu ze względu na opóźnienia towarzyszce tej technologii. Do tego dźwięk będzie w słuchawkach monofoniczny gdy będziesz chciał używać mikrofonu. Dlatego musisz szukać słuchawek tego typu co Corsairy HS70 jesli chesz grac w nich bezprzewodowo lub do grania będziesz musiał używać ich przewodowo. Wtedy zwykle będzie potrzebny dodatkowy mikrofon. Za 350 zł możesz kupić np. Sennheiser HD 4.40 BT. Za 449 zł w x-kom Audio-Technica ATH-ANC700BT Szary z kodem wiosna .

Czyli rozumiem, że powinienem szukać słuchawek od razu z mikrofonem, tak? Ewentualnie kupić jakieś bez mikrofonu i wtedy dokupić dodatkowy mikrofon. A z własnego doświadczenia uważasz, że takie słuchawki mogą wytrzymać długą próbę czasu, czy jednak jest dość wysoka szansa, że po krótkim czasie zacznie się coś z nimi dziać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisałem. Do grania jeśli potrzebujesz mikrofon, najlepiej kupić słuchawki przewodowe do tego celu przeznaczone lub osobny mikrofon. Jeśli już chcesz bezprzewodowe, to powinny to być słuchawki tego typu przeznaczone dla graczy a nie typowe bluetooth. Te które podałem jako przykłady nadają się do muzyki po bluetooth a do grania z mikrofonem potrzebował byś dodatkowy mikrofon i wtedy raczej używane w opcji przewodowej.

Ile te słuchawki wytrzymają zależy chyba głównie od tego jak będą używane. Zwykle szybko ulegają uszkodzeniu słuchawki które się nie szanuje np. rzuca nimi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...