Skocz do zawartości

Używany amplituner do 2000zł


Drzymek

Recommended Posts

Witam serdecznie!

Noszę się z zamiarem zakupu używanego amplitunera 7.1 do kwoty 2000zł. Nie zależy mi na bajerach typu HDMI (w/g mnie ampli powinien tylko zajmować się dźwiękiem) więc w grę wchodzą modele z około 2006/2005 roku, które na prawdę pięknie brzmią.

Słucham bardzo dużo muzyki, ale również gram na X360 i oglądam filmy DVD. Uwielbiam czyste wokale, ale też czasem klubowy wykop. 75%muzyka z DVD 25% filmy i gry. Kolumny to Klipsch F2 na fronty i na razie JBL SCS 178 jako reszta (7.1), ale tą "resztę" będę w najbliższym czasie zmieniać na Infinity BETA HCS.

Mam na oku DENONA 3805 (ach, ten dotykowy pilot) do wzięcia za 1700zł. Co byście jeszcze polecili?

POZDRAWIAM!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jestem skrzywiony na sprzęt marki YAMAHA, ale to nie grzech biorąc pod uwagę że należy do ścisłej czołówki światowej!!! Więc może Yamaha RX-V861, za 2250 zł dostaniesz na necie nówkę!!! A może jak używane to Yamaha RX-V1700 = 2150 zł na allegro, albo jak olejesz 7.1 to masz niegdyś króla kin domowych DSP-A1 : http://www.allegro.pl/item520560303_yamaha_dsp_a1.html
- jeszcze ciepłe ogłoszenie. Ja go mam, tylko w wersji Titan, za tą cenę 1490 zł dźwiękowo nic lepszego nie znajdziesz!!! A w stereo śmiało walczy z innymi do 3000-4000 zł, co jest nielada wyczynem. Wiem bo sprawdzałem nie raz, a ostatnio z NAD-em i ARCAM-em....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...