Skocz do zawartości
MarcinBest

Musical Fidelity M6 500i, 22m-ce gwarancji okazja

Recommended Posts

Kolor czarny. Nowy. Karton otwarty celem sprawdzenia czy sprzęt sprawny. Do tego rachunek zakupu wystawiony 2mce temu. Kolega zamówił, ale niestety finanse nie pozwoliły mu zrealizować planów zakupu. Sprzęt leży w kartonie i czeka na nowego właściciela. Wszystko 100% kompletne tak jak ze sklepu. Oryginalny, podwójny karton Musical Fidelity. Dystrybucja z Niemiec.

Cena 12.250 zł

Myślę, że nie przypadkowo zainteresował cię ten wzmacniacz, więc nie będę cytował parametrów czy też podawał linków do testów. Ja nie znalazłem takiego gdzie ten model wypadł słabo. Zawsze jest liderem czołówki najlepszych urządzeń, i taki sam gra u mnie w moim systemie.

Wzmacniacz legenda. Nie ma kolumn, których nie wysteruje ze względu na potężną wydajność prądową - to słychać. Przy cichym wieczornym słuchaniu nareszcie będziesz miał bas, którego zawsze brakuje w takich sytuacjach. Mocy nikomu nie zabraknie 2x500wat !

Nadal, od wielu lat produkowany, bowiem to niezwykle udany model Musical Fidelity. Pełne dual mono z potężnym zasilaczem z legendy Musical Fidelity modelu Tytan (podwójny wielki toroid).

masz wątpliwości - zapraszam na odsłuch do Wrocławia bez zobowiązań.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Proszę dzwonić lub mailować.

Przedmiot wystawiony również na innych portalach aukcyjnych. Proszę o kontakt celem potwierdzenia dostępności.

P.S. na zdjęciach mój grający od 10 miesięcy. Sprzedawany w kartonie czeka na Ciebie.

IMG_0053.JPG