Skocz do zawartości

Pierwsze kino domowe


DSS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 godzin temu, Jasiek88 napisał:

Stare onkyo są awaryjne. denon x3000 nie dorasta do pięt takim modelom jak pioneer lx i yamaha 2xxx 3xxx przecież to jest niski model.

Które? I dlaczego? Zastanawiałeś się?

11 godzin temu, Edward Gałka napisał:

Od kogoś zaufanego kupuj bo możesz nawet coś z wystawek trafić naprawianego po taniości a to długo nie pogra. Sam bym wziął nowy do 2 tyś i spał spokojnie

Zgadzam się

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No legendy ale wiesz dlaczego?

Czy powtarzasz z innych forów?

Dnia 12.04.2020 o 10:49, Jasiek88 napisał:

w usa praktycznie nikt nie spojrzy nawet na nowe modele rz.

prosze o poparte wyniki sprzedazy względem konkurencji. Skąd ta informacja?

Wiesz że na tamtym rynku Onkyo często występuje jako INTEGRA?

http://www.integrahometheater.com/

Mam wrażenie że dużo czytasz forów i przyklejasz informację po prostu.

Ale skoro zacząłeś to proszę podaj źródła, dane, konkrety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę posiadać takich statystyk sam potrafię wydukać jak jest.

Co do hdmi wchodząc na PL fora bardzo częstym przypadkiem były tytuły "miałem onkyo spaliła się płyta hdmi jaki nowy amplituner" :D

Dlatego pisząc że są awaryjne również jest lekką przesadą w końcu to tylko sprzęt który raz potrafi się zepsuć na drugi dzień a za innym razem działać latami kwestia dobrych rąk :)

Onkyo\INTEGRA w usa to nisza to tak jak byś chciał mi powiedzieć że w PL amplitunery pionner się sprzedają tak jak pozostałe marki.

Wnioski wyciągam z avsforum.com oczywiście pisząc NIKT przesadziłem są po prostu mniej lubiane, wprowadzenie w nowych accueq to wielki błąd.

 

Edytowano przez Jasiek88
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem to była swego czasu akcja serwisowa Onkyo, który wymieniał DSP w starszych amplitunerach. Problem ponoć dotyczył wybranych modeli DSP od Texasa i niestety te układy były też używane w wyższych modelach Pioneera...

Edytowano przez DSS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DSS napisał:

Z tego co się dowiedziałem to była swego czasu akcja serwisowa Onkyo, który wymieniał DSP w starszych amplitunerach. Problem ponoć dotyczył wybranych modeli DSP od Texasa i niestety te układy były też używane w wyższych modelach Pioneera...

Finalnie wybieram pomiędzy Pioneerem lx70 za ok. 1200zł a Denonem 4311 (ma Audyssey XT32) za ok. 2000zł. Do tego zestaw Klipsch. Zastanawiam się tylko pomiędzy 2xB20+C2 vs 2xR15M + R25C. Na tyły pewnie pójdą B20 i sub 302a. Jakieś uwagi co do zestawu? Te B20 nadadzą się do podwieszenia? Sufit jest dość wysoko, może lepiej rozejrzeć się za jakimiś bi/dipolami na tył?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Jasiek ale powiem otwarcie, piszesz głupoty.

Już Ci tłumacze czemu.

1. Wyciągasz wnioski z ilości sprzedaży z forum :/ LOL. Kiedyś pracowałem w EIC i uwierz mieliśmy dane o wartości sprzedaży jest inna niż ci się wydaje.

2. Płytki HDMI padały. I jest to prawda! SZOK ! Co on pisze! Ale czemu? Tego już  nikt nie napisze!! W pewnym momencie podajże przy modelu 607? Chyba układ zasilania został delikatnie przeprojektowany , czy pojawiło się też więcej złącz. Złącza HDMI znalazły się bliżej układów odprowadzania chłodzenia. W instrukcji było wyraźnie napisane. Zostawić przestrzeń bo bokach i od góry urządzenia. Ludzie to olali. Płytka HDMI jest bardzo wrażliwa na ciepło i faktycznie padały. Ale nikt na forum nie napisze że jest to z jego winy. Tajemnicą nie było też to że Onkyo się grzały i się grzeją bardziej niż inne firmy. Dlaczego? To inny wątek. Mieliśmy także dane serwisowe. Okazało się że gdyby amplituner był ułożony prawidłowo to wartość serwisów mogła by być wręcz niższa niż u konkurencji. Stąd obecnie mamy wentylator. Widać w duzej części wątków ze problem z lokalizacja ampltunerow jest. I tego na forum nie doczytasz!

3. Onkyo i Integra w USA to nie nisza. Onkyo USA to jedna z największych gałęzi sprzdaży.

Smutne jest to że forum przyjmuje wszystko co każdy napisze. Masz wnioski wyciągnięte z czytania forum! SICK! A przyjdzie nastepny , powieli to i przepisze dalej.

Dlatego też moja interwencja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...