Skocz do zawartości

Głośniki komputerowe z dobrym basem za 600 zł


Recommended Posts

Witam

Przewertowałem już trochę Internet w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie, natomiast nie udało mi się znaleźć w stu procentach satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Postanowiłem zatem zwrócić się do was z moim problemem.

Mianowicie poszukuje jakiś przyzwoicie grających głośników komputerowych o ciepłym brzmieniu i przede wszystkim dobrym, niskim jak i głębokim basie. Budżet jakim dysponuję to około 600 zł, wiem że jak na panujące tu standardy jest on dość skromny, niemniej nie chcę go znacząco przekraczać.

Muzyka jakiej słucham najczęściej to rap oraz rock. Mimo iż głośniki kupuję głównie pod kątem słuchania muzyki, to będą one wykorzystywane również do oglądania filmów oraz grania w gry. Na aspekt wizualny jak i gabaryty (miejsce się raczej znajdzie) nie zwracam uwagi. Zależy mi również na niskim szumie spoczynkowym (gdy głośnik szumi, mimo iż nie dochodzi do niego żaden sygnał audio, nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa). Chciałbym jeszcze wspomnieć że odległość z jakiej dokonywane będą odsłuchy będzie dość niewielka, nieco mniej niż metr. Na ten moment głośniki będą podłączone pod kartę zintegrowaną, natomiast planuje dokupienie czegoś lepszego w przyszłości.

Wybaczcie że wpis jest nieco chaotyczny, ale jest to mój pierwszy post na forum, gdyby coś było nie jasne proszę mnie poinformować .

Z góry dziękuję za udzieloną mi tutaj pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...