Skocz do zawartości

Audeze lcd 3 i Pathos Aurium czy Trilogy931?


Recommended Posts

Bry, bry. 

Waszym uchem, Trilogy 931 czy Pathos Aurium do Audeze lcd 3? Co mnie najbardziej drażni - podkreślone głoski ssssyczący, podobno obecna rewizja Audeze lcd3 lubi niemiło zaskoczyć mocnymi sybilantami więc pytanie - który z ww piecyków będzie gładszy ale nie będzie wprowadzał pastelozy i duszności do barwy Audeze lcd3? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Audeze należy jeszcze pamiętać o tym, że są to bardzo czułe słuchawki na brzmienie trafa. Pathos Aurium byłby delikatniejszy ale słyszał byś delikatne buczenie w tle, które ja mialem podczas odsłuchów. Trilogy 931 to bardzo dobry wzmacniacz  o potężnym brzmieniu ale nie z LCD2 było za dużo dołu, pytanie jak byłoby z LCD3. Alternatywą może być Burson Conductor V3, który zapewni dynamiczny i muzykalny przekaz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Q21 napisał:

W przypadku Audeze należy jeszcze pamiętać o tym, że są to bardzo czułe słuchawki na brzmienie trafa. Pathos Aurium byłby delikatniejszy ale słyszał byś delikatne buczenie w tle, które ja mialem podczas odsłuchów. Trilogy 931 to bardzo dobry wzmacniacz  o potężnym brzmieniu ale nie z LCD2 było za dużo dołu, pytanie jak byłoby z LCD3. Alternatywą może być Burson Conductor V3, który zapewni dynamiczny i muzykalny przekaz. 

Bardzo cenna uwaga, dzięki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.04.2020 o 18:39, kaczadupa napisał:

Bry, bry. 

Waszym uchem, Trilogy 931 czy Pathos Aurium do Audeze lcd 3? Co mnie najbardziej drażni - podkreślone głoski ssssyczący, podobno obecna rewizja Audeze lcd3 lubi niemiło zaskoczyć mocnymi sybilantami więc pytanie - który z ww piecyków będzie gładszy ale nie będzie wprowadzał pastelozy i duszności do barwy Audeze lcd3? 

Mam Audeze LCD3 fazor - kupione 2 lata temu i jak słuchałem Patosem świetnie grały. Ja używam tańszego wzmaka Cayin iHA6  zbalansowanego i nie ma sybilantów. Używam kabla słuchawkowego FAW claire hybrid (ostrzejszego, bardziej rozdzielczego i przejrzystego niż fabryczny) ale jak będziesz chciał jeszcze przyciemnić dźwięk to możesz zmienić na kabel FAW noir hybrid (też słuchałem z nim) - oba kabelki o niebo lepsze od fabrycznego sluchawkowego. Co do Trilogy nie wypowiem się i nie wiem czy 931 wart jest swojej ceny. 933 to rzeczywiście jest topowy sprzęt i mogę rekomendować. Przy okazji w moim przypadku zarówno Pathos jak i Cayin dużo bardziej mi odpowiadały z LCD3 niż ifi pro ican. Może wypożycz 931 od dystrybutora a pathos prawdopodobnie stoi w każdym sklepie Top HiFi więc możesz ze swoimi nausznikami podjechać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 7.04.2020 o 08:01, Q21 napisał:

W przypadku Audeze należy jeszcze pamiętać o tym, że są to bardzo czułe słuchawki na brzmienie trafa. Pathos Aurium byłby delikatniejszy ale słyszał byś delikatne buczenie w tle, które ja mialem podczas odsłuchów. Trilogy 931 to bardzo dobry wzmacniacz  o potężnym brzmieniu ale nie z LCD2 było za dużo dołu, pytanie jak byłoby z LCD3. Alternatywą może być Burson Conductor V3, który zapewni dynamiczny i muzykalny przekaz. 

Przepraszam, że odkopuje temat, ale mam Pathosa Aurium i rozważam zakup LCD3. O jakim buczeniu Pan mówi? Mam być szczery, troche mnie to wystraszyło :)

Edytowano przez MichalZZZZ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...