Skocz do zawartości

Słuchawki Wokółuszne do 350zł


Recommended Posts

Witam, poszukuję dobrych słuchawek wokółusznych do 350zł. Słuchawki będę używane jedynie w domu podłączone do Karty Xonar DG. Będą służyć głównie do słuchania muzyki z gatunku hip-hop i czasem do gier. Zastanawiałem się nad Snab euphony af-100, audio-technica ath-m40x ,Takstar pro82. Które z tych 3 opcji najlepiej się sprawdzą do muzyki, proszę o pomoc z wyborem, gdyż siedzę już z 2 dzień przeglądając oferty i wciąż nie mogę dokonać wyboru. Do tej pory miałem superluxy HD681 ale po kilku latach nadszedł czas na zmianę sprzętu.

Edytowano przez Kacper Kulka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jeśli miałbyś możliwość posłuchać każdych z nich. Snab Euphony af-100 są moim zdaniem najlepsze z nich. Mają dość równą charakterystykę pasma przenoszenia i grają bardzo detalicznie. Jednak po HD681 może wydawać się ze jest tu mało basu. Audio-technica ath-m40x mogą wydać się na tle Snabów nieco przygaszone w barwie. Takstar pro82 to fajne słuchawki, sprzedawane z kuferkiem. Myślę ze te mogą sprawdzić się najlepiej ze względu na regulację basu. Wprawdzie może trochę ustępują Snabom, ale w każdej chwili można zmienić natężenie basu. Mają do tego lepiej zrobiony pałąk. Do tego są bardzo wygodne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...