Skocz do zawartości

Zestaw amplituner + kolumny do 4000zł


cell899

Recommended Posts

Cześć!

Z góry uprzedzam, że jestem troche leszczem jeśli chodzi o audio więc chciałbym zasięgnąć opinii ekspertów :)

Póki co korzystam z Edifierów R2600. 
Muzyka w 80% rockowa i pochodne + filmy/seriale + gry (PS4). Miejsce docelowe to salon z aneksem ~27m2.

Zastanawiałem się swojego czasu nad jakimś dobrym soundbarem + subwoofer typu Yamaha YSP-2700 czy Sony HTZF9. które imitują w jakiś magiczny sposób surround, ale nie jestem przekonany czy to jest dobry pomysł, czy to będzie działać tak fajnie jak na papierze i czy zestaw ampli + kolumny nie zjedzą takiego soundbara na śniadanie.

Jaki polecilibyście zestaw amplituner + kolumny podłogowe do 4000 zł? 
Będę wdzięczny za pomoc! :)

Edytowano przez cell899
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Soundbar nie miałby prawa zagrać i zdecydowanie lepszym posunięciem jest wybór amplitunera + kolumn podłogowych. Jesli lubisz energiczne brzmienie z mocniejsza podstawą basową to warto zwrócić uwagę na Yamaha RN602 w połączeniu z Indiana Line Tesi 561. Jesli chciałbyś uzyskać nieco potężniejsze brzmienie to zwróć uwagę na kolumny Pylon Audio Sapphire 25, które są świetnym uzupełnieniem dla Yamahy. Jest to polski producent dzieki czemu ceny są atrakcyjne, a stosunek jakości do ceny wręcz nie do przebicia. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny lub omówienia warunków wypożyczenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...