Skocz do zawartości

Kino 7.1


Recommended Posts

Witam jestem tu nowy zastanawiam się nad kinem filmy i muzyka dance i elektro wypatrzyłem sobie coś takiego pytanie moje czy będzie to wszystko ze sobą dobrze działać i czy będzie przyzwoity efekt

amplituner Onkyo tx-nr 696

glosniki Teufel ultima 40 surrond power edition 5.1

I 2 sztuki Teufel reflekt 

bardzo proszę o radę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam raczej Mocowane do sufitu

Niewiem sam czy to 5.1.2 czy 7.1 

2 frontowe kominy centralny,subofer s6000

i 2 te reflekty na suficie  i 2 z tylu 

czyli tak jak pisałem 5.1 plus te 2 reflekty

Jaka to różnica pomiędzy 5.1.2 a 7.1 chciałem Poprostu uzyskać ten efekt Atmos 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.1 to głośniki dookólne z głośnikami przednimi, centralnym, bocznymi i tylnymi.

Minimalny Atmos to 5.1.2. Zestaw 5.1 plus dwa głośniki nad głowami. 

Przy tym, sprawdź na stronie Dolby jak się rozmieszcza głośniki w pomieszczeniu, żebyś nie popełnił typowego błędu. Głośniki surround mają być po bokach lub nieco z tyłu, nie montuje się ich za słuchaczami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej wielkości masz pomieszczenie? Może lepiej zainwestować w lepsze 5.1 niż pakować się w teufel?

Tańśze Tannoy 7.4 czy Melodika BL 40 MKIII. Droższe a lepsze Heco Aurora 700 itp itd.

Serio no nie wybieraj kolumn z broszurek. Albo z ofert allegro. Swoją droga gdzie to znalazłeś? Skad ten pomysł? Pytam poważnie bo coraz częściej pojawia się ten produkt u nas na forum.

Tak dawniej było z Jamo S606. A ludzie dopiero z czasem zrozumieli jak zły produkt kupili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, S4Home napisał:

Jakiej wielkości masz pomieszczenie? Może lepiej zainwestować w lepsze 5.1 niż pakować się w teufel?

Tańśze Tannoy 7.4 czy Melodika BL 40 MKIII. Droższe a lepsze Heco Aurora 700 itp itd.

Serio no nie wybieraj kolumn z broszurek. Albo z ofert allegro. Swoją droga gdzie to znalazłeś? Skad ten pomysł? Pytam poważnie bo coraz częściej pojawia się ten produkt u nas na forum.

Tak dawniej było z Jamo S606. A ludzie dopiero z czasem zrozumieli jak zły produkt kupili.

 

A0B71054-93FD-4D1E-B34D-D698E4F5494B.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, S4Home napisał:

Swoją droga gdzie to znalazłeś? Skad ten pomysł? Pytam poważnie bo coraz częściej pojawia się ten produkt u nas na forum.

Obstawiam reklamy - jak zacząłem szukać i przeglądać po sieci sprzętu do KD, to reklamy Teufela dość często zaczęły mi wyskakiwać, choć tej marki sam z siebie nigdy nie wyszukiwałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...