Skocz do zawartości

Pomocy słuchawki do gier / muzyki


Recommended Posts

Witam. 

Jak w temacie potrzebuję pomocy w wybraniu zestawu słuchawek do gier i muzyki a także karty dźwiękowej. Jestem totalnie zielony w temacie sprzętu audio ale uwielbiam dobrą jakość dźwięku więc bardzo proszę o pomoc i odpowiedzi proste abym mógł zrozumieć . Obecnie posiadam HyperX Cloud 2 ale są już zużyte i w słabym stanie i postanowiłem zainwestować w coś lepszego. Ze wszystkich słuchawek wybrałem 2 opcje i tutaj powstaje problem , ponieważ chciałem kupić 1. Logitech G PRO X lub 2. a) SteelSeries Arctis Pro + GameDAC b) SteelSeries Arctis Pro + karta dźwiękowa Creative Sound BlasterX AE-5 lub 3. inne słuchawki niż te ww. + karta dźwiękowa Creative Sound BlasterX AE-5 (w 1. program działa tylko po podłączeniu przez ich końcówkę z kartą dźwiękową przez usb). I tutaj zaczynają się pytania: 

1. Co wybralibyście na moim miejscu między nr 1 , 2a , 2b

2. Wasze propozycje w cenie 500-1200 zł

3. Czy będzie róznica między 2a i 2b?

Bardzo proszę o pomoc bo pieniądze łatwo wydać a nie koniecznie dobrze.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie powiem, że nie wiem czy powinienem robić nowy temat jeżeli tak to jak skasować obecny?

Obecnie posiadam kartę dźwiękową Realtek ALC1200 Audio Codec na płycie głównej , jedna z osób na yt poleciła mi zakup otwarte Sennheiser Game One lub GSP 500 lub zamknięte Gamze Zero lub GSP 600 wraz z wzmacniaczem GSX 1000. Chciałem teraz spytać co będzie lepsze do gier a co do muzyki ? Wcześniej wymienione Sennheisera słuchawki + wzmacniacz czy też może Logitech G PRO X lub SteelSeries Arctis Pro + GameDAC? Jeżeli Sennhaiser to , które wybrać do domu , otwarte czy zamknięte? Czy potrzebuje lepszej karty dźwiękowej do słuchawek , które wymieniłem? Proszę o jakiekolwiek informacje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba problem tkwi w tym że nikt na tym forum nie potrafi odpowiedzieć na te pytania.  Druga sprawa wygląda tak że wiele dobrych i drogich słuchawek gamingowych sprawdza się dość kiepsko w muzyce. Słuchawki do muzyki zwykle nie posiadają mikrofonu. Rozwiązaniem takiej sytuacji jest zwykle zakup słuchawek dobrych do muzyki i osobnego mikrofonu pod np. USB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...