Skocz do zawartości

Sprzęt audio pokój ~`19mkw. Głośniki przy suficie


karol2266

Recommended Posts

Witam

Na wstępie powiem, że jestem laikiem jeśli chodzi o sprzęt audio. Szukam zestawu audio do pokoju, będzie on głównie używany do słuchania muzyki, ale od czasu do czasu do obejrzenia filmu. Muzyka klubowa, eska, mtv czasem coś z dobrymi basami. Pokój kwadrat ~ 4,5m x 4,5m, wyskość 2,5m. Kable poprowadzone w cztery rogi pokoju przy suficie - tak jak na rysunku. do wiszących głośników ostatecznie mogą być stojące na podłodze - choć wolałbym za dużo nie stawić na podłodze. Nie zależy mi na ogromnym basie kosztem dźwięku, ma współgrać  bass z dźwiękiem i nie ukrywam że to ma napierd..... . Kwota 1000-1500zł, chyba że coś będzie o niebo lepszego to i ponad 2000zł wyda się. z góry dzięki za każdą pomoc

ZESTAW.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmi śmiesznie, ale jak kiedyś się robiło imprezy to czym wyżej stały głośniki w rogu, tym lepiej grało to. Jak robiłem remont bez rozeznaniu się w temacie postanowiłem zamontować gniazda głośnikowe w 4 rogach pokoju - z tego co teraz piszecie i ja czytam to mój błąd. Z tego co wyczytałem monitory też mogą być dobrym rozwiązaniem, choć nie wiem czy mój pokój nie jest za duży na nie? Jednak jakbym tam zamontował jakieś, polecone przez was głośniki to czy mógłbym uzyskać sensowny dźwięk. Dodam, że nie jestem audiofilem, a monitory grają podobno bardziej szczegółowo od kolumn stojących. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...