Skocz do zawartości

Denon AVR-X550BT+Denon DP300F - dobranie kolumn podłogowych


Recommended Posts

Witam, dopiero rozpoczynam moją przygodę z analogowym-cyfrowym zestawem. Chciałbym dobrać głośniki do zestawu wspomnianego w temacie. Niestety na kolumny podłogowe (bo to właśnie kolumn podłogowych szukam) nie zostało mi za wiele, więc poszukuję pary głośników do 1000 zł. Zależy mi na wydobyciu "ciepłego brzmienia" z czarnego krążka. Do "wypełnienia dźwiękiem" mam przestrzeń o kubaturze około 80 m^3 w bloku więc głośniki nie muszą być nie wiadomo jakiej mocy, ważne by przyjemnie brzmiały. W tej cenie zapewne znajdą się tylko rozwiązania uniwersalne, ale to dobrze, bo zamierzam także puszczać muzykę z telefonu (nie mam jeszcze zbyt dużej kolekcji winyli ;))Wypowiedzi na temat przedwzmacniacza także mile widziane(słyszałem, że ten wbudowany w DP300F nie jest zbyt dobry).

Edytowano przez PIOTRM93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a czy zdajesz sobie sprawę, że amplituner z tematu jest najniższym z amplitunerow AV? Jeśli go jeszcze nie kupiłeś to odpuść go sobie i szukaj w tych pieniądzach klasycznego wzmacniacza stereo bądź amplitunera stereo. Ten amp to bardzo słaby model i w stereo zagra to - mówiąc delikatnie - byle jak. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...