Skocz do zawartości

Głośniki do Telewizora.


Orzech

Recommended Posts

Dzień dobry.

Panowie i Panie proszę pomóżcie. Mój wysłużony i troszkę katowany soundbar padł. Nie jestem audiofilem ot czasem lubię głośniej posłuchać muzyki, pośpiewać przy winku z Żoną czy powyglupiac się z dzieciakami. Fajnie jakby miało to ciut basu jako że czasem pogram z synem w Ps4 Potrzebuje głośników pod Tv. Mam w Telewizorze Audio-out w formie Jack 3.5 mm czyli jakby AUX ? Zawsze miałem tu wpięty optyk w przejściówce.

Teraz wymyśliłem sobie że kupię głośniki 2.0.,  niestety na podłogowe nie mam miejsca. Pozostają jakieś monitory. I pierwsze pytanie czy monitory aktywne typu np Edifier r1850db bądź Modecom Eclipse 60…choć doczytałem się dobrego o Taga Harmony Tav 500b może te?

Czy jakis mini wzmacniacz np https://sprzet-dyskotekowy.pl/product-pol-13130-Wzmacniacz-2-x-50W-z-wyswietlaczem-Skytronic.html

I do tego jakieś kolumienki pasywne np Edifier p17

Proszę o pomoc. Chciałbym się zamknąć w kwocie do 1000 zł. Wybaczcie ale nie chciałbym nic używanego.

Edytowano przez Orzech
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś źle napisałem. Jeszcze wpadł mi do głowy inny pomysł. Może jakiś mini system po Teufel kombo 11

Po szperaniu w necie wpadly mi w ucho głośnik‌i M-AUDIO BX5 D3, czy zrobią robotę same czy podpinać je jeszcze pod np SMSL Q5 PRO? Ludzie pomozcie biednemu...

Edytowano przez Orzech
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...