Skocz do zawartości

Proszę o poradę


Recommended Posts

Witam pytałem się już tu o zestaw onkyo tx-nr696 zestaw teufel ultima 40 5.1 jednak po opiniach  rezygnuje.Mam teraz pytanie odnośnie innego składu mam do wyboru takie zestawy jak :

amplituner denon avr-x4500h

glosniki bo właśnie mam do wyboru 

heco Aleva gt602

polk audio s60
 

pomieszczenie moje mierzy 7m na 4m

ktore kolumny są lepsze i czy ten amplituner jest dobry tak jak mi mówił kolega bardzo dziękuje za odp 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sprawa tez muszę dopasować się trochę do żony chodzi o desing te s60 jej się podobają ujdą w tłoku tez droższe Canton chrono 90 tylko czy znajdę do tego kantona wszystko do zestawu 5.1 bo w tych s 60 już wszystko znalazłem ale czekam na odp ludzi co się znają bardzo dziekoje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adi3miasto@googlemail.com napisał:

2 sprawa tez muszę dopasować się trochę do żony chodzi o desing te s60 jej się podobają ujdą w tłoku tez droższe Canton chrono 90 tylko czy znajdę do tego kantona wszystko do zestawu 5.1 bo w tych s 60 już wszystko znalazłem ale czekam na odp ludzi co się znają bardzo dziekoje

Mordo oni tych ultima 40 nie mogą ci polecić bo ich nawet nie odsłuchiwali bo nie ma ich ani u S4home ani u q21. Sam też ich nie mogę polecič bo nie slyszałem, jedynie parametry wyglądają dobrze. Chyba jedyne rozwiązanie jechać do Berlina

Edytowano przez Edward Gałka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, adi3miasto@googlemail.com napisał:

Chodzi mi o granie słucham bardziej elektro dance Hip hop jeżeli chodzi o filmy to bardziej akcji chorory potrzebuje głośniki ci maja naprawdę ładne pierdol.....e

Przy tej muzyce co słuchasz Polki S60 powinne się sprawdzić,sam użytkuję s55 z Onkyo rz830+ Cambridge cxa60 i na brak pierd.... nie narzekam,a S60 mają jeszcze więcej basu, warto posłuchać z tym Denonem.

13 godzin temu, adi3miasto@googlemail.com napisał:

ok szukam rti

W ten sposób to możemy wskoczyć o kolejny poziom i polecić serię Lsim,nie sugeruj się tylko i wyłącznie wpisami tu na forum.

Moja rada,nie tylko szukaj,ale w miarę możliwości zacznij słuchać, wypożycz sprzęt do domu jeżeli masz taką możliwość,kasę w audio łatwo wtopić,a pamiętaj nie zawsze co droższe musi być lepsze i cieszyć twoje ucho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...