Skocz do zawartości

Zestaw stereo / kolumny aktywne do 1000zł


Maciej Makabra

Recommended Posts

Witam serdecznie. Chciałbym zakupić do swojego pokoju ok 20m2 zestaw stereo 2.0 lub 2.1 aby podłączyć go do telewizora - jest to nowy Qled Samsunga lecz jego wbudowane głośniczki to porażka i używać również do słuchania muzyki z telefonu przez BT.  Zależy mi na przyjemnym brzmieniu z czystym i dobrym aczkolwiek nie zagłuszającym wszystkiego basem, lecz niestety moja znajomość współczesnego sprzętu Audio jest zerowa. Wpadł mi w oko taki zestaw kolumn aktywnych z BT jak Edifier 2750DB i w sumie jestem zdecydowany aby go kupić lecz mój znajomy "audiofil" twierdzi iż znając moje gusta odnośnie sprzętu audio lepiej abym kupił sobie jakiś wzmacniacz i kolumny do niego. Jego porad odnośnie sprzętu raczej nie zastosuję gdyż on pokazuje mi same zestawy po kilka tysięcy złotych. Ja mam proste wymagania gdyż ze względu na żonę i 2 córki w 70 metrowym mieszkaniu i tak nie będę słuchał tego sprzętu często a głównie chodzi mi o to aby posiadał bluetooth aby puszczać muzę z różnych urządzeń typu telefon mój, żony, córki  oraz do oglądania filmów. Czy mógłby ktoś polecić jakieś kolumny aktywne z BT lub zestaw stereo w budżecie nieprzekraczalnym do 1000zł czy lepiej olać temat i kupić te Edifiery 2750DB ? Pozdrawiam serdecznie wszystkich !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...