Skocz do zawartości

Podłączenie wzmacniacza z głośnikami.


Sasha

Recommended Posts

Witam.

Przedwczoraj zakupiłem na pewnym portalu głośniki wraz ze wzmacniaczem (https://allegro.pl/oferta/glosniki-komputerowe-800w-wzmacniacz-bt-mik-8602851112). Są to moje pierwsze tego typu głośniki oraz wzmacniacz, zawsze miałem fun ze zwykłych 2 głośników logitecha. Problem w tym, że NIGDY nie podłączałem takich głośników. Tak wiem, google nie boli, aczkolwiek znalazłem tam kilka tematów jak podpiąć - podpiąłem i głośniki wciąż nie działają - nie wiem również jakiego kabla potrzeba, aby podpiąć je pod PC/Laptopa/TV. Ktoś pomoże? :)

PS, zdrowych i wesołych świąt życzę (:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz do spiecia komputera ze wzmacniaczem czegos takiego:
4e10b334b6a59e62ca6f1b242474a4c7.jpg
(Nie mowie ze tej firmy) - z jednej strony dwie wtyczki rca, z drugiej mały jack (zakladam ze takie masz wyjscie z karty dzwiekowej).
Miedzy wzmacniaczem a glosnikami dajesz przewód glosnikowy dwużyłowy - coś jak to:

6588e467a493d1129e3d7074d5a12db5.jpg


Mozna dokupic jakies wtyczki a mozna tez przykrecic bezposrednio sam kabel

Przewod glosnikowy jak widze masz w komplecie, ten rca tez powinni dac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego rca nie było w komplecie, aczkolwiek ten przewód głośnikowy był. Wydaje mi się, że podpiąłem wszystko ok, - z głośnika do - we wzmacniaczu, tylko jak odpale wzmacniacz to tak dziwnie go słychać jakby coś stukało. Nie wiem też jak w tym wzmacniaczu odpalić, aby czytało piosenki z USB, ktoś coś? Może ktoś ma taki wzmacniacz? Żadnej instrukcji nie było przy tym :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...