Skocz do zawartości

Karta dźwiękowa zewnętrzna do laptopa - czy jest sens i propozycje.


normals522

Recommended Posts

Witam, a więc potrzebuję pomocy ws. dobrania karty dźwiękowej i generalnie odpowiedź na pytanie czy rozwiąże ona mój problem. Od razu z góry przepraszam, jeśli tytuł albo teraz treść wątku jest błędnie/niezgodnie z regulaminem napisana, ale owego niestety nie znalazłem. Wracając, na laptopie gram w gry, słucham muzyki i nie mam żadnego gustu jeśli chodzi o sam dźwięk. Korzystam ze zwykłych słuchawek SS Artic 3, z mikrofonem. Problem leży w tym, że ostatnio integra z W10 nie chcą za bardzo ze mną współpracować. Software się gryzie, są przebicia i nie mam dostępu do jakiejkolwiek konfiguracji. Pomyślałem, że jeśli kupię kartę dźwiękową to nie powinno być problemu. Głównie zależy mi na:

Również TL:DR

  • Własne sterowniki i żeby wszystko działało jak należy.
  • Obojętna barwa dźwięku
  • Współpraca z jackiem 3,5mm dla mikrofonu i słuchawek
  • Wejście do laptopa na usb oraz żeby nie była zbyt gabarytowa. Idealnie gdyby była w kształcie pendrive (chodzi mi głównie o mobilność, ale jeśli naprawdę małe są słabej jakości to coś większego, dam radę)
  • Cena: do 700zł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, dwie oddzielne wtyczki. Słuchawki są zwykłe stereo.

EDIT: Jeśli chodzi o Dragonfly no to tak, pierwsza kwestia brak 2 jack, ale też kolejna brak sterów do obsługi. Wiesz, chciałbym mieć jakieś menu czy coś z equalizerem i ustawieniami do micro czy ewentualnie własnym "dźwiękiem przestrzennym". Google mówi Asus xonar, któryś, ale który, dobre to w ogóle?

Edytowano przez normals522
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...