Skocz do zawartości

Monitor audio bronze 2


Szogun71

Recommended Posts

 

Dnia 14.04.2020 o 15:19, Szogun71 napisał:

Facet ze sklepu mi poleca do tych kolumn marantz PM6006

Ja rowniez podpisuję sie pod tym. Co prawda był to poprzedni model. Pozniej zmienił na jakiegoś denona w tej cenie i żałuje teraz ze sprzedał bo jednak po dluzszym odsłuchu wolalby jednak tego marantza. Ale musisz sam odsłuchać. 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BaliGdynia napisał:

W tej cenie dostaniesz używany pm8003 zdecydowanie mocniejszy wzmacniacz niż pm6006 lub trochę droższy pm8005. Niektórzy mówią iż te modele to są odpowiedniki pma1500ae oraz pma1510ae i pm1520ae.

 

18 godzin temu, BaliGdynia napisał:

W tej cenie dostaniesz używany pm8003 zdecydowanie mocniejszy wzmacniacz niż pm6006 lub trochę droższy pm8005. Niektórzy mówią iż te modele to są odpowiedniki pma1500ae oraz pma1510ae i pm1520ae.

A co byście powiedzieli na Cambridge audio topaz sr10 v2 ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chyba Miro 84 napisał:

Nie chce pojechać po "ca" topaz ale kiedyś gdy wybieralem dla siebie i porownalem z marantzem to nie była przepaść. To był kanion Kolorado! Mowa o pm6004 vs ca topaz 10.

Czyli jednak Marantz wygrywa ?  cambridge sa ponoc bardzo mocne. Jakie jest ich wykonanie ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szogun71 napisał:

Czyli jednak Marantz wygrywa ?  cambridge sa ponoc bardzo mocne. Jakie jest ich wykonanie ? 

Z topazem napewno. Ja szukalem brzmienia przedewszystkim i dopasowania do kolumn i wygrał marantz. Był tez roksan ale to inne pieniazki były heh

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2020 o 19:27, Chyba Miro 84 napisał:

Z topazem napewno. Ja szukalem brzmienia przedewszystkim i dopasowania do kolumn i wygrał marantz. Był tez roksan ale to inne pieniazki były heh

I zakupiłem marantza pm 6006 . teraz szukanie dobre cd .. Cd z tej serii marantza jest dobry ? Miał ktos okazje słuchać? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...