Skocz do zawartości

Miniwieża do 2500 zł do słuchania muzyki Soul i R'n'B


Everaldo

Recommended Posts

Witam was bardzo serdecznie .

Za jakiś czas zamierzam kupić do swojego niewielkiego pokoju miniwieże w budżecie do 2 500 zł .   Pokój ma wymiary 3,90m x 4,15 m   .   Jedyne dwa gatunki muzyki jakie będę słuchał to muzyka Soul oraz R'n'B   z lat  90, 80 i 70   

Bardzo bym prosił abyście nie polecali mi wzmacniaczy, ponieważ z różnych względów nie jestem nimi zupełnie zainteresowany.

Jeśli chodzi o to jak mają brzmieć kolumny   to ciężko do końca mi to opisać. Myślę że w takich gatunkach muzyki bas nie jest ważny . Dobrze by było żeby się  ''nie przedłużał'',nie był ociężały, nie dudnił.    Fajnie byłoby żeby tony wysokie i średnie brzmiały dobrze .   

Bardzo prosiłbym o rady 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Rozwiązania są dwa. Pierwsze to Yamaha MCR470d + Q Acoustyic 3020i/ Indiana Line Nota 260 lub minimalistyczny zestaw o dokładniejszym brzmieniu czyli Topping MX3 + Pylon Audio Ruby Monitor.  Topping to niewielkich rozmiarów wzmacniacz, który posiada wbudowany DAC oraz moduł Bluetooth. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny i ustalenia warunków wypożyczenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Q21 napisał:

Cześć,
Rozwiązania są dwa. Pierwsze to Yamaha MCR470d + Q Acoustyic 3020i/ Indiana Line Nota 260 lub minimalistyczny zestaw o dokładniejszym brzmieniu czyli Topping MX3 + Pylon Audio Ruby Monitor.  Topping to niewielkich rozmiarów wzmacniacz, który posiada wbudowany DAC oraz moduł Bluetooth. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny i ustalenia warunków wypożyczenia. 

Ok. Poczytałem na temat tej Yamahy MCR-N470D i ma bardzo dobre opinie . Kolumny te też . Znalazłem też trochę tańszy zestaw tej Yamahy MCR-N470D ale z mniejszymi kolumnami o nazwie Indiana Line Nota 240   za 2 400 zł .  Czy takie kolumby by wystarczyły do muzyki Soul i R'n'B ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Q21 napisał:

Oczywiście Indiana Line Nota 240 również odnalazłaby się w takiej muzyce ale jednak Q Acoustic sprawdziłyby sie lepiej. 

Zauważyłem że polecane są często na tym forum kolumny Heco Aurora 300. Z Yamaha Mcr -N470D sprawdziłyby sie tak samo dobrze czy może jednak lepiej lub gorzej od Indiany Line Nota 260/Q Acoustic 3020i ? 

Edytowano przez Everaldo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...