Skocz do zawartości

Sprzęt stereo za 3-4000zł


laskavvv

Recommended Posts

Witam 

Na wstępie zacznę, że jestem laikiem. Tyle tego wszystkiego jest, że nie wiadomo co wybrać. Chciałbym skomponować jakieś stereo w systemie 2.0 lub 2.1? :) Korzystając z podpowiedzi to tak:

1. Udało się zamieścić post w dobrym dziale - pełen sukces 😃

2. Kwota: 3000zł - 4000zł

3. Powiedz, czy sprzęt ma być używany, czy nowy: najlepiej nowy ( nad używanym muszę pomyśleć)

4. Napisz, jaki jest sprzęt towarzyszący - nie ma nic 

5. Powiedz, jaka jest powierzchnia Twojego pokoju: salon 4,5m x 6,10m x 2,60m 

6. Poinformuj nas, czy chcesz kupić sprzęt i użytkować go przez kilka lat, czy też będziesz stopniowo rozbudowywać zestaw: chcę kupić na kilka lat

7. Powiedz, jakich funkcji oczekujesz od sprzętu, pod co będzie podłączony - czasami pod TV wejście optyczne, wi-fi, bluetooth, hdmi, sporadycznie pod konsolę ps4, USB ale niekoniecznie bez podłączania gramofonu. Słucham głównie hip hopu ale nie ograniczam się do 1 gatunku także operą też nie pogardzę.

8. Podaj miejsce zamieszkania: Lublin

Patrzyłem na jakąś YAMAHA typu r-n 602 albo może r-n303d nie wiem jakie kolumny do tego czy to dobry wybór? jest coś lepszego?

Proszę o jakąś pomoc, doradzenie i z góry dziękuję. 

POKÓJ.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Zważywszy na Twoje preferencje i pomieszczenie, które do idealnych nie należy ale bywało zdecydowanie gorzej proponowałby zwrócić uwage na Yamahę RN602 + Indiana Line Tesi 561 alterantywą może być Denon DRA800h w połączeniu z Pylon Audio Pearl 25.  Drugi zestaw zapewni cieplejsze brzmienie, bardziej uniwersalne natomiast Yamaha lepiej sprawdzi się w dynamicznej muzyce i w przypadku rapu. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to że masz przestawione miejsce do ogłądania względem kanapy. Nie dośc że patrzysz na bok to jeszcze dźwięk nie będzie ok. 

Te modele amplitunerów stereo nie wyregulują tego. nie ma mowy o scenie.

Bdziesz musiał to poprawić.

A co do sprzetu to Yamaha RN 602 + Melodika BL 40 MIII ewentualnie Onkyo 8250 + Tannoy 7.4

Zapraszam po wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...