Skocz do zawartości

Zestaw Kina domowego do 2500zł.


Twister

Recommended Posts

Witam, za niedługo szykuje się remont pokoju i wymiana TV na Phillipsa 65". Z początku chcieliśmy dobrać soundbar, ale teraz pojawia się pytanie czy nie będzie lepiej kupić zestaw Kina domowego w tej cenie? Pokój kwadratowy 16m2. Ujdzie taki zestaw PIONEER VSX-S520-B + TAGA TAV-506 v.2.? Ma on być głównie do filmów na HBO Go i Netflix + Muzyka od czasu do czasu. Najlepszy byłby dla mnie zakup na Media Expert w miarę możliwości. Dodam, że nikt z domowników nie miał do czynienia z lepszym dźwiękiem niż głośniki z TV, więc nie musi być idealny zestaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Yamaha rxv385 + Taga Harmony 606v3 to optymalny wybór, który sprawdzi się w kinie domowym. Tutaj największym wyzwaniem jest zakładany budżet, ponieważ w tej kwocie można na początek pomyśleć o lepszym amplitunerze wielokanałowym i kolumnach frontowych, a z czasem dokupić resztę ale finalnie cena zapewne się podwoi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Edward Gałka napisał:

Zgadzam się i do tego subwoofer koniecznie w przyszłości, nic nie stoi na przeszkodzie abyś sobie odsłuchał zestawów z plastikami bo w KD najważniejsze surroundy i subwoofer a w niedużych pomieszczeniach dają radę 

A jakiś subwooferek za 600-700 się znajdzie do kompletu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Edward Gałka napisał:

Zgadzam się i do tego subwoofer koniecznie w przyszłości, nic nie stoi na przeszkodzie abyś sobie odsłuchał zestawów z plastikami bo w KD najważniejsze surroundy i subwoofer a w niedużych pomieszczeniach dają radę 

Plastkiowe głośniki? Najważniejsze surroundy? Serio? Weź idź ludziom wciskać bzdury gdzieś indziej.

28 minut temu, Twister napisał:

A jakiś subwooferek za 600-700 się znajdzie do kompletu?

Magnat 302a w tym budżecie chyba będzie najlepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Stolarz napisał:

Plastkiowe głośniki? Najważniejsze surroundy? Serio? Weź idź ludziom wciskać bzdury gdzieś indziej.

Magnat 302a w tym budżecie chyba będzie najlepszy.

Ciekawe że moje kino LG za 1800zł sprzed 15 lat dawało lepsze efekty w filmach od zestawu z kolumnami i amplitunerem za 4,5 tyś zł kolegi, kupowanego około pół roku później Gdyby to były bajki to bym nie pisał Zależy mi na tym aby każdy wybrał dla siebie dobrze. I nikt chyba bez odsłuchania w tych czasach nie kupuje

Edytowano przez Edward Gałka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Stolarz napisał:

Tak tak. Najlepiej niech kupi plastikowy zestaw za 1500 (nowy) albo za 150 zł używane. Będzie cudowne kino domowe i tyle kasy w kieszeni.
I branża nic nie zarobi. Idealnie dla Ciebie.

Lepiej niech doda do zestawu który mu poleciłem tam przynajmniej ma lepszy amplituner dekodery dźwięku dtsx i atmos robią różnice w samym 5.1 i te plastiki dadzą lepsze efekty w filmach od tych kolumn w jego pomieszczeniu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...