Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Poszukuję głośników do komputera ale chciałbym je również podłączyć do TV lub posłuchać muzyki z telefonu (bluetooth).  Zależy mi na mocnym basie i również żeby wizualnie głośniki dobrze wyglądały.

Zastanawiam się nad Edifier 2.1 S350DB chociaż niektórzy mówią że to przesada kupować takie głośniki do słuchania słabej jakości mp3/bt/youtuba. Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 16.04.2020 o 03:57, pavelm6 napisał:

Witam.

Poszukuję głośników do komputera ale chciałbym je również podłączyć do TV lub posłuchać muzyki z telefonu (bluetooth).  Zależy mi na mocnym basie i również żeby wizualnie głośniki dobrze wyglądały.

Zastanawiam się nad Edifier 2.1 S350DB chociaż niektórzy mówią że to przesada kupować takie głośniki do słuchania słabej jakości mp3/bt/youtuba. Co o tym sądzicie?

Ogolnie na poczatek zabawy z audio sa dosyć fajne. Sam mialem podobne (bez bt)pod tv i do kompa. Wowczas byłem zadowolony i myśle ze rownież bedziesz. Ja swoje podarowałem rodzinie bo poszedlem w stronę bardziej profesjonalnych rozwiązań po 2 latach ich słuchania. Do dzisiaj działają i cieszą swoim graniem.

A opinie typu ze do bt, youtube czy tv zbyt dobre mozesz potraktować za bezwartościowe i pozbawione sensu. Nie ma co sie nad tym zastanawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...