Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze głośników


Crunck

Recommended Posts

2 godziny temu, S4Home napisał:

Jak chcesz wybrać Klioscha to tylko 404C. To wybitny model. Jak mniejszy to idż w Arie.

To tak zrobimy w takim razie. 404C nie przejdzie :( Dziękuję za pomoc. 

A polecisz coś na surround ? Wielkość Dome Flaxów maks :/ Myślę żeby połączyć to z Polkiem Tl1700, albo coś ala KEF 305. Flaxy są dla mnie idealne, ale cena boli cały czas :) Suba mogę oczywiście dać innego niż z zestawów tylko małych kolumienek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, S4Home napisał:

Dome jest ok. KEF 305 też. Dodam jeszcze Dali fazon.

To dobre kolumny na tył.

Definitive technology tez miało takie małe kolumny tylko nie wiem czy jest możliwość zakupu na sztuki.

Dziękuję za pomoc :) Kefa nie słuchałem, a Dali jakoś mnie nie przekonało. Będzie Aria 906 z centralnym z serii i prawdopodobnie secik Dome z subairem. Powinno mi to wystarczyć na początek.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wiesz co nie jestem jakimś specjalnym Fanem Focala. Mamy je w ofercie i pewnie dlatego zbyt często ich nie polecam. Po prostu jakoś tak prywatnie nie jest mi z nimi blisko mimo że to dobre produkty i moim koledzy je sprzedają.

Ale w tym przypadku Focal jest znacznie lepszy od Oberona. Dwukrotnie droższy. Ale no zdecydowanie lepszy. Nie ma dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Wiesz co nie jestem jakimś specjalnym Fanem Focala. Mamy je w ofercie i pewnie dlatego zbyt często ich nie polecam. Po prostu jakoś tak prywatnie nie jest mi z nimi blisko mimo że to dobre produkty i moim koledzy je sprzedają.

Ale w tym przypadku Focal jest znacznie lepszy od Oberona. Dwukrotnie droższy. Ale no zdecydowanie lepszy. Nie ma dyskusji.

A jak podniesiemy poprzeczkę do opticon 2 + opticon vokal ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie uważam aby Opticon 2 był jakimś wyjątkowym modelem.

Zwróćmy uwagę że poprzedni model Ikon 2 MK II miał firmowe rozwiązanie z wstęgą.

Opticon 2 gra za to równiej i ciekawiej. W podobnym budżecie jednak stawiał bym na Silver 100  od Monitor Audio / PMC Gold z tym że tu nie ma centrala / Studio 16 hz  canto One / Dynaudio Emit 20 + center / ELAC Carina

Moim zdaniem to lepsze konstrukcję.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...