Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,
Dali IO4 są dosyć specyficzne, grają z pogłosem i w ciemno bym ich nie polecał. B&O to brzmienie bardziej rozrywkowe, które po chwili zaczyna męczyć natomiast B&W P7 słuchałem za krótko żeby się wypowiedzieć na ich temat. Od siebie polecam Sennheiser PXC550 V2. W mojej ocenie w kwocie do 2000zł to chyba najciekawsza opcja wśród słuchawek BT, brzmienie soczyste z zachowaniem odpowiedniej dynamiki i szczegółowości. Mamy funkcję NC, która faktycznie działa czego nie można powiedzieć o innych modelach konkurencji. Powinieniem mieć na stanie jeszcze jakąś parę więc jak byś miał ochotę to zapraszam do kontaktu w sprawie wypożyczenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali - trzeba posłuchać i tyle, B&O niewarte swojej ceny, B&W - bardzo niewygodne :( , Sennhaiser jak pisze Q21 to fajna opcja, ja dodam jeszcze KEF Space One Wireless (ponad budżet, ale... to jest tego warte) i Beyerdynamic Lagoon ANC (Explorer i Traveller różnią się od siebie tylko wersją kolorystyczną). W obecnej promocji Beyerdynamic to znakomity wybór - tutaj recenzowaliśmy ich brzmienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zasadniczo podoba sie brzmienie Dali jako kolumn. Posiadam opticony 6 od prawie dwoch lat i jeszcze mi sie nie znudzily . Sluchawek nie sluchalem a przez wirusa nie mam gdzie nawet. Dlatego prosilem o opinie. Ciekaw jestem czy brzmia podobnie do kolumn. Pani z Dali mowila ze wypuszczajac sluchawki darzyli do tego zeby graly podobnie. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...