Skocz do zawartości

Uniwersalny sprzęt audio pod TV, PC i XBOX'a 360


n3on

Recommended Posts

Witam!
Postanowiłem kupić dobry sprzęt audio do pokoju, jednak chciałbym jednocześnie zintegrować na nim dźwięk z TV, PC i XBOX'a 360.

TV
Samsung LCD 26' model LE26R72B.
Wejścia/wyjścia: LINK
Dane techniczne: LINK

PC
a)PC stacjonarny z kartą Sound Blaster Live! 5.1
b)Laptop, do którego mam zamiar kupić kartę dźwiękową Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio Notebook. Dane techniczne: LINK

XBOX 360
Xbox 360 w wersji Arcade, ale to nie ma znaczenia, bo każdy z x'ów posiada takie same wejścia/wyjścia

Konkretnie mówiąc chcę kupić dobrej klasy sprzęt audio, pod który będę mógł podłaczyć wszystkie trzy urządzenia. Głównie chodzi mi o podłączenie TV, laptopa i Xboxa 360.

Uwaga!
Mam zamiar wymienić TV na nowy, który posiada kilka wejść HDMI, więc jeśli w obecnej konfiguracji nie ma możliwości takiej integracji to proszę o wskazówki odnośnie TV, który będzie posiadał odpowiednie wejścia/wyjścia. Interesują mnie tylko modele Samsunga, ewentualnie Sony, ale nie wiem jakie będę mięc fundusze.

EDYCJA:
Nie napisałem tego, ale chciałbym z laptopa i x'a mieć dźwięk 5.1 w jak najlepszej jakości, jak najlepszymi złączami, natomiast z TV stereo, bo wiecej się nie da icon_smile.gif

W przyszłości chce przerzucić się na którąś z tv cyfrowych (n lub cyfra), wiec fajnie byłoby mieć sprzet takze na przyszlosc icon_smile.gif

Proszę o propozycje w roznych przedzialach cenowych, jednak max 2500 zł

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...