Skocz do zawartości

Jakie KD do salonu 18 m2???


bubu78

Recommended Posts

2 godziny temu, S4Home napisał:

Zaobserwowałem właśnie że Edward zaczął doradzać na forum a jego posty często są dosc kontrowersyjne. Nie przemyślane albo po prostu

i już ale po co wtedy doradzać komuś kto chce uzyskać pomoc?

Zgadzam się bo mało odsłuchiwałem lecz trafia mnie gdy Ktoś szuka kolumn a wy je polecacie do małych pomieszczeń ,nie wiem dlaczego, gdy to tworzy haos w małych pomieszczeniach. Nie będę już nic polecał ,ważne że Sam dla siebie wybiorę zbalansowany sprzęt do 16m2. Gdy Ktoś kupuje klipsch r115 sw do pomieszczeń około 18m2 dlaczego jemu tego nikt nie odradza? Takiego brzmienia gdzie nie slychać prawie nic poza dudnieniem to Ja chcę uniknąć

 

Edytowano przez Edward Gałka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się bo mało odsłuchiwałem lecz trafia mnie gdy Ktoś szuka kolumn a wy je polecacie do małych pomieszczeń ,nie wiem dlaczego, gdy to tworzy haos w małych pomieszczeniach. Nie będę już nic polecał ,ważne że Sam dla siebie wybiorę zbalansowany sprzęt do 16m2. Gdy Ktoś kupuje klipsch r115 sw do pomieszczeń około 18m2 dlaczego jemu tego nikt nie odradza? Takiego brzmienia gdzie nie slychać prawie nic poza dudnieniem to Ja chcę uniknąć
 
Jak ktoś nie potrafi ustawić i skalibrować suba to mu dudni. Ja mam 17m2 i też miał być r-115sw ale gabarytowo/wizualnie nie pasował. Teraz mam dwa klipsch r-112sw i żadnego dudnienia nie ma. Wręcz przeciwnie. Lekko i nisko schodzą. Masaż łydek i klatki przyjemny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...