Skocz do zawartości

Dragonfly Black - Xiaomi Redmi 8 problem i prosba o pomoc


Damian Gawron

Recommended Posts

Temat dalem w dziale sluchawki....

Mysle jednak ze powinien byc tutaj.  Przepraszam wiec za powielanie.

Witajcie

Potrzebuje waszej rady :)

Kupilem ostanio Dragona na moj telefon do sluchawek AKG m220. Niestety dragon bo podlaczeniu przez przejsciowke rowniez od Audioquesta jedyne co daje to sliczne swiatelko. Dzwiek leci przez glosnik w telefonie. Dragon dziala normalnie na komputerze. Update nic nie dal.  Szukalem dosyc dlugo liste telefonow z ktorych df moglby miec problem, ale niestety nic nie znalazlem.  Czy ktos moze spotkal sie z podobnym problemem?  Prosze o rade.

Pozdrawiam 

Edytowano przez Damian Gawron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dalem w dziale sluchawki....
Mysle jednak ze powinien byc tutaj.  Przepraszam wiec za powielanie.
Witajcie
Potrzebuje waszej rady :)
Kupilem ostanio Dragona na moj telefon do sluchawek AKG m220. Niestety dragon bo podlaczeniu przez przejsciowke rowniez od Audioquesta jedyne co daje to sliczne swiatelko. Dzwiek leci przez glosnik w telefonie. Dragon dziala normalnie na komputerze. Update nic nie dal.  Szukalem dosyc dlugo liste telefonow z ktorych df moglby miec problem, ale niestety nic nie znalazlem.  Czy ktos moze spotkal sie z podobnym problemem?  Prosze o rade.
Pozdrawiam 

Przerabialem temat na wzmaku smsl troche. Zdaje sie ze czesto telefon nie daje wystarczajacego prądu zeby zasilic wzmacniacz. U mnie tablet dal rade, ale telefony android albo grały z przerwami albo wogole.
Iphone nie rozpoznał.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yacool napisał:


Przerabialem temat na wzmaku smsl troche. Zdaje sie ze czesto telefon nie daje wystarczajacego prądu zeby zasilic wzmacniacz. U mnie tablet dal rade, ale telefony android albo grały z przerwami albo wogole.
Iphone nie rozpoznał.

Hmm, nie wiem do konca czy to kwestia tel, u mnie leciwy iphone SE śmiga fajnie z dragonfly red, żony xiaomi również tak samo. Jeśli androi to może kwestia ustawien OTG? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...