Skocz do zawartości

Audio Pro A26 vs Klipsh R-51PM


Kraken_92

Recommended Posts

Witam. Zastanawiam się nad wyborem kolumn aktywnych do pokoju ok 16m2. Zależy mi na dobrej jakości dźwięku oraz dobrych niskich tonach. Sprzęt ma się pracować jako dopełnienie dźwięku w filmach jak i słuchaniu muzyki mi. rock metal. Mój wybór padł na Audio Pro A26 lub Klipsch R-51PM lecz nigdy nie słuchałem tych kolumienek więc postanowiłem Was zapytać co o tym sądzicie. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Miras23 napisał:

Jakiś czas temu słuchałem A26, R51 i B&W Flex. Od razu powiem, że 3 różne pokoje. Ale wnioski takie:

A26 - dobry bas (20m2) lekko ocieplony dźwięk

R51 - krótki bas (15m2) dużo informacji w zakresie góry

Flex - mały bas (pokój 25m2) i duża przestrzeń

Więc te A26 powinno być najlepsze z tej mojej listy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subwoofer w przypadku S20e niekoniecznie będzie potrzebny, ponieważ bas jest na prawdę mocny. Różnicę usłysz i to dużą w szczególności na lokalizacji i kulturze brzmienia. Nawet przy wyższych poziomach głośności Topping MX3 w połączeniu z Polk S20e się nie pogubią i jest to sprawdzone. Jeśli nie planujesz wymieniać kolumn to postaw na potężniej brzmiące s20e. 
Jeśli chciałbyś w przyszłości kupić subwoofer to na sam początek do Toppinga możesz pomyśleć o Pylon Audio Pearl Monitor. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kraken_92 napisał:

Więc te A26 powinno być najlepsze z tej mojej listy?

Mogłoby się wydawać, że tak. I uważam, że z małych głośników 2.0 również można mieć fajny bas, który da dużo radości. Ponadto w głośnikach aktywnych, są wbudowane zazwyczaj wydaje wzmaki, nie będziesz narzekał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...