Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe do Denon PMA-800NE


skalim1

Recommended Posts

Napisałem w innym temacie że to bardzio słaby monitor do stereo. To model do kina domowego jako tył.

25m to jednak troche sporo dla monitora i Denona 800tki. Wiesz o tym?

Jeśli musi być monitor pod ten wzmak to Monitor Audio Silver 100, starszyc model 2 albo Magnat Quantum 753.

Tu pasuje analityczne kontrolowane brzmienie.

 

Moim zdaniem ani Aurora ani Melodika nie przypasuja do 800tki. Dzwiek bedzie przebasowiony. Z pogłogówek trzeba szukać czegoś twardego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klipsch zagra ostro i może to nie być idealny wybór. Pomieszczenie jest duże i tak na prawdę najlepszym rozwiązaniem byłyby kolumny podłogowe ale oczywiście rozumiem sytuacje. W takim przypadku zwróć uwagę na Monitro Audio Silver 100 lub Pylon Audio Diamond Monitor jesli chciałbyś uzyskać cieplejsze brzmienie z potężniejszą podstawą basową. 
 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabo bedzie z tym wzmacniaczem. Moje typy do tego wzmacniacza i powierzchni to:

Polk Audio Signature S50 (mozesz zapytac o cene i cos wynegocjowac) np.

https://sklep.rms.pl/polk-audio-signature-s50-s-50-kolumny-podlogowe-2szt?combination_id=14564&pozostale

lub kolumny podstawkowe Polk Audio RTi A3

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam ten sam wzmacniacz i też myślę o zmianie kolumn, niestety podobnie jak kolega ograniczony jestem do kolumn podstawkowych. Obecnie mam Kef Coda 8 i zastanawiam się co może być poprawą w cenie do 2 tysięcy. Mój pokój około 20 metrów. Na mojej liście obok wspomnianych Polk Audio jest też Triangle BR03 tyle, że nie są to najbardziej popularne monitory, ale może ktoś może ocenić ich połączenie z Denonem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...