Skocz do zawartości

Nagłośnienie TV+muzyka 20m2


noodlesaaronson

Recommended Posts

Witam

Planuję zakup soundbara + suba do ok 4000zł. W przyszłości chcę rozbudować ten zestaw o dwie tylne satelity. Myślałem o Yamaha Soundbar 40 + sub100. Póżniej dokupiłbym 2 x musicast20. 

Czy to dobry zakup? Zależy mi głównie na jakości dźwięku (czystości)  a mniej na mocy maksymalnej. Zestaw będzie podłączony pod LG C8 przez HDMI arc. Zestaw musi sprawdzić się zarówno przy filmach jak i odsłuchu muzyki. Dobrze by było gdyby był bezprzewodowy. Czy Yamaha to dobry pomysł w tej kwocie? Myślę jeszcze o :

Polk Audio Magnifi Max

Sony HT-ZF9

JBL bar 5.1

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

 

 

Edytowano przez noodlesaaronson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koniecznie musi to być soundbar, dodatkowo nie będziesz go wykorzystywał do odsłuchu muzyki, moim zdaniem najlepszą opcją będzie  wspomniana Yamaha Bar 40 z Sub 100. W przyszłości dokupisz sobie głośniki MusicCast 20. System jest bardzo sprawny, gra jak na soundbar bardzo dobrze, ma bogate wyposażenie. 
Natomiast jeśli stawiasz na jakość dźwięku, lepszym wyborem będzie amplituner wielokanałowy z klasycznymi kolumnami. Może to być nawet Yamaha, która daje możliwość zastosowania glośników efektowych bezprzewodowych.

Zapraszam po wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziękuję za propozycję nabycia sprzętu Bose. Zakupiłem już jednak Yamaha bar 40 + sub 100. Udało mi się "wyhaczyć" zestaw w bardzo dobrej cenie za 2400zł (używany, 2-miesięczny)  :) Jestem zadowolony z jakości dźwięku. Sprawdza się  zarówno w filmach jak i przy odsłuchu muzyki. Teraz tylko dokupię dwie satelitki Musiccast 50 i będzie ok.  Z góry dziekuję za pomoc. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...