Skocz do zawartości

Elac Carina 247.4 czy Audiovector Qr3?


Flawinek

Recommended Posts

Cześć,
Należy zadać pytanie co oznacza słowo  „lepsze”? Audiovector QR3 to większe napowietrzanie dźwięku i swoboda. Elac Carina 247.4 to potężniejsze brzmienie z niżej schodzącym basem. Średnica jest nieco bliższa. Obie kolumny prezentują podobny poziom i zależy od Twoich preferencji, które będą „lepsze” 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, S4Home napisał:

Witaj,

To konkurencji. Mamy obie konstrukcję i uważam że Carina daje więcej radości z dźwięku. Bardzo dynamiczny, dzwięczny, dokładny a przy tym melodyjny.

Jednak to co pojawia się jako pierwsze pytanie tutaj.

Jaka jest reszta toru?

 

Dziękuję za odpowiedź. Na razie Yamaha 803d i Audioqest 33

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam.

Nie chcę zakładać nowego tematu dlatego napiszę tutaj😉

Mam pytanko do branży i osób posiadających kolumny Elac fs Carina 247.4. Zastanawiam się nad odsłuchałem tych kolumn najlepiej w domowych warunkach. 

Aktualnie posiadam Heco Aurora 1000 + cxa80.  Salon około 35m2 i tutaj pytanko czy one na takim metrażu sobie poradzą? Martwię się o te małe przetworniki niskotonowe czy dadzą radę? 

Heco bardzo fajnie wypełniają salon szczególnie wieczorem przy cichym słuchaniu.  

Chcę dalej gonić królika😁 a z opisów tych kolumn jeśli chodzi o brzmienie to bardzo mi odpowiada 😉

Pozdr

Edytowano przez Ars_Poland
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...