Skocz do zawartości

Regulacja głośności


Thaks

Recommended Posts

Chromecast audio mam od czasu premiery czyli trochę już minęło i w tym czasie wiadoma sprawa aplikacje do obsługi są aktualizowane co jakiś czas i teraz nie wiem czy to jest wina google home czy też androida 10  kiedy polacze się z uchadzeniem przestaje reagować możliwość regulacji głośności przyciskami w tel tylko w home kiedyś tego nie bylo jest to bardzo uciążliwe bo każda ingerencja w dźwięk i zmienne MP3  / MP4 kończy się spadkiem mocy dźwięku i trzeba przez home podglosnic  pyzy YT uciążliwe co chwile włączać 

Po staremu było tak że skalę w home ustawiało się raz i tyle wszystko cacy działało 

Ktoś się może już spotkał z takim oto problemem a i po dokładnym pozbyciu się goohome z tel problem pozostaje nawet asystenta też musiałem  uprawnień pozbawić i nnic dalej kupa poradnik online milczy w tej sprawie mało tematów jak coś usunąć anulować naprawić i tak się dzieje tylko podczas staremu audio 

Już mi brakuje pomysłów co zrobić dalej ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...