Skocz do zawartości

Kolumna centralna + satelitki


bleidd

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

16 minut temu, BaliGdynia napisał:

Ja proponowałem na stereo Magnat Quantum 673 bo mam niepotrzebne. 31m2 tam bez suba się nieobejdzie jeśli małe satelitki na froncie będą.

No też całkiem fajne. Jak na podobny budżet oczywiście. Coś chłop wymyśli. Pewnie ma teraz troszkę namieszane w głowie przez nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanęło na tym, że skompletowałem sobie Polk-a T531 - T50, T30 i T15. Na początku przyszło mi T30 i T15, rozstawiłem, zrobiłem test żonie, zrobiła wow i udało się utargować T50-tki :D Okazuje się, że kwiatka nie musi tam być a drzwi tarasowych najwyżej nie będziemy otwierać za szeroko. Martwi mnie tylko, że jedna kolumna stanie blisko kominka, jakieś ~30 cm od niego. Nie wiem czy to się w praktyce sprawdzi. Będę się martwił później.

Póki co cały zestaw mam w pokoju ~16m2 bo w docelowym salonie jeszcze trwają prace wykończeniowe. Wiem, że nie można tego porównać do 31m2 ale na razie jakość jest świetna, basu nie brakuje, jestem mega zadowolony. Yamaha HTR-2071 z tego co tutaj pisali to totalny paździerz (cytują dosłownie) ale jak dla mnie daje radę spokojnie to zasilić, nie usłyszałem nic niepokojącego w dźwiękach nawet na wysokich (w tym stanowczo za wysokich) głośnościach. Jestem zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bleidd napisał:

Jestem zadowolony

i tego się trzymaj. Bo jak zaczniesz gonienie króliczka, to może zrobić się niebezpiecznie ;) co prawda w samym gonieniu nie ma nic złego, o ile zna się umiar i potrafi się powiedzieć samemu sobie "stop" w odpowiednim momencie.

W każdym razie niech służą i cieszą uszy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...