Skocz do zawartości

Nie mogę podłączyć się do słuchawek BT


Recommended Posts

Witam,

pacjent: "Pioneer S3", zacznę momentem w którym jeszcze działały, czyli około 3 w nocy podpięte ( przez BT ) pod TV, po południu chciałem połączyć się ze słuchawkami przez telefon podczas włączania próbowały się podłączyć ponownie z TV, odmówiłem dostępu i od tej pory "odmawiają posłuszeństwa", tzn. nie mogłem w tym momencie podłączyć się z nimi, wpierw pomyślałem o niskim stanie baterii więc naładowałem je na "fulla" lecz nic to nie dało. Próbowałem podłączyć się do nich przez inne urządzenia czyli 2 telefony, laptop i tv jednakże nic nie działa, więc usunąłem/zapomniałem słuchawki z każdego urządzenia + usunąłem listę sparowanych urządzeń w słuchawkach przez przytrzymanie przycisku zasilania przez około 10 sekund jednakże po tym żadne z urządzeń nie mogło odnaleźć słuchawek prócz jednego telefonu ( Lenovo Vibe K5 ), który raz wykrył słuchawki ale przy próbie połączenia wyskakiwał komunikat "Nie można skomunikować się z urządzeniem". Słuchawki działają, wydają dźwięki przy włączaniu i wyłączaniu ale nie wiem jak się z nimi połączyć, ktoś miał już tak? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...