Skocz do zawartości

Stara czy nowa gwardia do 1500zł


Piotr Balicki

Recommended Posts

Witam Was,

Kolega tomek6664 już mi odpowiedział na poniższe pytanie, ale także jestem ciekaw Waszych opinii. Jak uważacie co jest lepsze stara gwardia, czy nowa:

Stara gwardia:

  • NAD 3020
  • Pioneer A400X

Nowa gwardia:

  • NAD C316 BEE V2
  • PIONEER A-40AE-S

Aktualnie wszystkie są na podobnej półce cenowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wiele zalezy od Twoich preferencji. Miałem oba stare wzmacniacze i bardzo dobrze wspominam NADa 3020 czy 3240PE, Pioneer A400x szybko sie pozybyłem ale już nie pamietam dlaczego. Nowy NAD C316 czy Pioneer a40ae to dobre wzmacniacze i dużym plusem jest to, ze masz gwarancję natomiast ze sprzętem używanym może być różnie. Ze starymi Nadami nie mialem większych problemów po za potencjometrami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie stara gwardia. 2 letnia gwarancja na sprzęt nowy - ok fajnie że jest tylko komu chce się teraz cokolwiek reklamować..a po 2 latach bywa różnie - usterka i sprzęt do kosza, biorąc pod uwagę jak to teraz jest produkowane. Stare - dobrze gra a i wykonanie bardziej pancerne. Użyte elementy jeszcze typowe do zdobycia w pierwszym lepszym sklepie. W nowych konstrukcjach wstawią jakiś dziwny scalak, którego szukaj później jak wiatru w polu.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...