Skocz do zawartości

Zestaw stereo salon 20m2, muzyka elektroniczna, 2.5k-3k PLN


TrenT

Recommended Posts

Cześć!

Proszę o pomoc z wyborem zestawu stereo :)

Gdzie: salon ok. 20m2; prostokąt - zestaw będzie miał miejsce bliżej krótszego z boków

Co: przede wszystkim muzyka elektroniczna, poza tym jazz, hip-hop, funky/disco (generalnie brzmienie wokali nie gra w zasadzie jakiejś większej roli)

Skąd: komputer/telewizor/spotify + w przyszłości chciałbym dołożyć do zestawu gramofon

Budżet: 2.5k-3k PLN, mam świadomość, że budżet bardzo ograniczony, niemniej dostosowany do poziomu dźwiękowej kompetencji zainteresowanego :) nie mam szczególnych preferencji odnośnie stanu (nowe vs używane), trochę jednak mi się spieszy, stąd nie do końca mam czas na długotrwałe polowanie na "używki" :)

 

Dziękuję!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na zestaw zbudowany na bazie wzmacniacza Onkyo A-9150 do którego podłączyłbym polski zestaw kolumn Pylon Audio Pearl 25. To dobry, nowoczesny system, który powinien Cię brzmieniowo w pełni usatysfakcjonować. Ewentualnie jeśli możesz troszeczkę zwiększyć budżet, rozwiązaniem bezkompromisowym będzie system Onkyo A-9150 z Monitor Audio Bronze 6. To zdecydowanie lepszy zestaw.

Zapraszam po indywidualne wyceny przy zestawach nie przeliczonych promocyjnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim budżecie nie ma sensu iść w kolumny aktywne. Jesli chciałbyś bardziej uniwersalny wzmacniacz to zwróć uwage na małego Toppinga MX3, który pomimo małych gabarytów jest w stanie poradzić sobie z mocniejszymi kolumnami. Masz DACa z wejściami USB, Coaxial, Optyk oraz 1 wejście analogowe i moduł bluetooth. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2020 o 14:59, TrenT napisał:

Cześć!

Proszę o pomoc z wyborem zestawu stereo :)

Gdzie: salon ok. 20m2; prostokąt - zestaw będzie miał miejsce bliżej krótszego z boków

Co: przede wszystkim muzyka elektroniczna, poza tym jazz, hip-hop, funky/disco (generalnie brzmienie wokali nie gra w zasadzie jakiejś większej roli)

Skąd: komputer/telewizor/spotify + w przyszłości chciałbym dołożyć do zestawu gramofon

Budżet: 2.5k-3k PLN, mam świadomość, że budżet bardzo ograniczony, niemniej dostosowany do poziomu dźwiękowej kompetencji zainteresowanego :) nie mam szczególnych preferencji odnośnie stanu (nowe vs używane), trochę jednak mi się spieszy, stąd nie do końca mam czas na długotrwałe polowanie na "używki" :)

 

Dziękuję!

 

https://www.avtest.pl/zestawy-glosnikowe/item/1014-klipsch-heritage-the-sixes

Poczytaj, bardzo wygodne i uniwersalne rozwiązanie z niezłym dźwiękiem. Cenę pewnie da się trochę negocjować, szczególnie teraz gdy sprzedaż pada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...