Skocz do zawartości

Audio Pro A36


Kciuk

Recommended Posts

Witam. Chciałbym zasięgnąć Waszej opinii na temat aktywnych kolumn głośnikowych Audio Pro A36. Może ktoś z Was miał przyjemność/nieprzyjemność ich odsłuchu?
Kolumny wzbudziły moje zainteresowanie ponieważ (na papierze) oferują dokładnie to czego szukam. 
Chciałbym kupić sprzęt 2.0, który posłuży zarówno do znacznej poprawy jakość dźwięku z TV jak i przyjemnego (niekoniecznie bardzo głośnego) słuchania muzyki ze źródeł zewnetrznych.
Preferencje muzyczne: rock, blues
Pokój: ok 30 m2 
Budżet: do 4 tys.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam.

Ale z doświadczenia. Nie wierze że takie pyrtki z 11 cm basowcami nagłośnią 30 m2. Gdzie jest Karol? To zaraz Ci powie że pod kątem fizycznym jest to niemożliwe.

Tym bardziej że nie chcesz słuchać głośno. Moim zdaniem braknie wtedy dynamiki i głębi. Ale jak mówie nie znam. Mają je w Top HiFi odsłuchaj u kolegów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wcale nie upieram się, że muszą być aktywne. Po prostu chciałem wiedzieć co myślicie o A36 lub o innych podobnych konstrukcjach, które łączą prostotę konfiguracji z niezłymi parametrami.
Na forum jest mnóstwo wątków dotyczących zestawów pasywne + wzmacniacz/amplituner dlatego nie miałem śmiałości po raz kolejny rozpoczynać tego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...