Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Canarino

Nowiutka i nierozpakowana Yamaha Mcr-N470D + Indiana Line Nota 240x

Recommended Posts

Witam . Mam na sprzedaż w ogóle nie rozpakowywaną i całkowicie nową mini wieże Yamaha MCR-N470D + kolumny Indiana Line Nota 240x. Zestaw został kupiony  równo rok temu w maju.  Dwa pudełka  ze sprzętem w ogóle nie były nawet otwierane i są opakowane w czarną folię w którą zapakował ją salon muzyczny w którym dokonałem zakupu. Dlaczego  sprzedaje zestaw wytłumaczę na sam koniec.

Zestaw mogę sprzedać za 2 300 zł  ( do negocjacji ) .  Jest możliwość jak najbardziej odbioru osobistego . Mieszkam w Miliczu w województwie Dolnośląskim 

Wszystko jest całkowicie nowe , nie otwierane, oryginalnie zapakowane i owinięte w folię. Cena niższa niż zestaw sprzedawany jest na rynku. 

Dlaczego chce to wszystko sprzedać ? Otóż  przez 8 miesięcy miałem większy remont w domu . Stwierdziłem że wstawię zestaw do większego pokoju niż miałem zamiar wstawić. Dlatego też jednak kupię sobie większy zestaw w postaci amplitunera i kolumn a ten mniejszy chcę sprzedać.

Dnia 26.04.2020 o 22:02, Canarino napisał:

Ostatecznie mogę sprzedać zestaw za     2 200 zł    

Jestem w stanie sprzedać sprzęt za 2 100 zł. Tak jak mówilem ,sprzęt nawet nie otwierany.  Miniwieza ma gwarancje jeszcze na 2 lata  a kolumny na 1 rok.