Skocz do zawartości

Awaria


Dominik Krawczyk

Recommended Posts

Witajcie, mam prośbę o sugestię co zrobić. 

 

Wieszali mi szafkę 2 metrowa nad TV I niestety źle zawiesili, po kilku godzinach spadła lekko uszkadzajac TV, narożnik I co gorsza głośnik jak widać. Jest to roczny Fyne f 502 kupiony w s4 home. zastanawiam się czy jest jakiś sposób który by mógł powiedzieć czy coś się że sprzętem stało poza peknieciem lakieru bo to jest do ogarnięcia przez lakiernika? ale czy płyta mogła zostać naruszona A jak tak to co zrobić? 

 

druga rzecz w szafce było trochę alkoholi (nieduzo) I jak się rozbiły to mimo maskownicy która ściągnęła szafka spadając lekko zachlapaly membrane. czy czyścić to czymś czy nie ruszać?

 

Bardzo będę wszystkim wdzięczny za porady. i z góry dziekuje

20200425_112423.jpg

20200425_112412.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mike24 napisał:

Alkohol bym zlizał :) a tak serio to delikatnie wilgotna szmatka i po problemie. Na zdjęciu nie wygląda to źle i wątpię ze coś strasznego się tam wydarzyło , szkoda ze takie coś miało miejsce :( Chcesz malować obie kolumny , czy tylko ten górny element w jednej ?

 

no właśnie one na szczęście są masywne wygląda mi tylko na to że lakier odprysl/pękł. A ponieważ to w zasadzie wina stolarza to może w ramach napraw szkód przelakierowac ten fragment... chyba że uważacie że nie warto? 

 

tam się śniły butelki wina rumu I whisky więc mixem jest lekko spryskane 🙂 to prxetre szmatką dzięki!

 

A co do całej sytuacji to się cieszę że tylko tak się skończyło, bo moje dziewczynki często przed TV sobie tańczę to nawet nie chce myśleć jakby to się w takim momencie wydarzyło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...