Skocz do zawartości

Kino domowe - salonowe. Zmiana ustawienia na frontowej ścianie.


Stolarz

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Ja kupiłem ostatnio firmy JBL Bar 2.1 i musze przyznać, że jakość dźwięku robi wrażenie. Wcześniej miałem Philipsa i były właśnie mega ciche. Zawsze brakowało mi dobrze ustawionego stereo oraz efektów dzwiękowych jak w prawdziwym kinie. Oglądając chociażby Bullet train  oczekiwałem właśnie że będą dobre efekty. Mając JBL 2.1 czuje, że oczekiwania zostały spełnione. Może warto pójść i w tą stronę? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Jak dla mnie pozycja obowiązkowa do obejrzenia.

Można się czepiać fabuły, różnorodność świata mogłaby być większa (np. ilość nowych stworzeń).

Wiadomo, że to nie jest proste i niektóre rzeczy trzeba wybaczyć :) 

Cameron to nie Tolkien nie poświęcił swojego całego życia tylko na jednym projekcie :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adi777 napisał:

Jak wrażenia? Jedynka mi nie podeszła.

Słyszałem opinie, że jeśli pierwsza część nie robiła wrażenia to druga tym bardziej a znów jak się pierwsza podobała to druga też się spodoba :) choc druga część ogolnie miala gorzej bo technologicznie nie robi takiego wow jak pierwsza część w swoich czasach.

 

8 godzin temu, przemeklbn napisał:

Jest sens oglądać to w 2d?

Tak samo jak każdy inny film :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, przemeklbn napisał:

Odnosiłem się do wersji kinowej 3d. Ten film powstał z myślą o projekcji 3d. Dlatego pytam, czy w 2d w domu jest sens to oglądać.

Jak najbardziej warto :) Dokładnie kino 3D raczej umiera, a jak ktoś bardzo chce obejrzeć te efekty wizualne to jest dużo fajnych filmów przyrodniczych w 3D i mówię o prawdziwej przyrodzie a nie o filmach "przyrodniczych" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Też w sypialni mam 40 cali z samsunga w 3D ,nawet wiem, gdzie mam okulary :D

No i tak jak Piotr, moja mama również posiada TV 3D, a już lata temu im mówiłem by nie brali takiego, ale Pan w sklepie im powiedział, że to będzie za chwile standardem na świecie więc koniecznie muszą wziąć TV z 3d 😅.

Od tego czasu konsultują ze mną swoje zakupy :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...