Skocz do zawartości

Jakie kolumny do 1500 zł polecacie


Arcturus

Recommended Posts

No ok, wolałbym nowe i chyba dołożę do Heco Victa Prime 702. Czy one będą dobrym wyborem? 

1500 zł rzuciłem na stół, bo wogóle się nie znam na tych firmach, ale chciałbym żeby brzmieniowo to jakoś można było tego słuchać (a nie jakieś tam pukanie w denko od nocnika) 

przez to potrzebuję porady co z w/w Denonem sensownie będzie współgrało...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za obszerne propozycję, ale ten https://s4home.pl/produkt/magnat-supreme-1002102252202a/  serio mi wpadł w oko. Bo jest wszystko w zestawie, ale czy z tym powyższym HECO Victa Prime 702 który byłby lepszy? 
Próbuję się ograniczyć już tylko do 2 propozycji... 
To już musisz do nich bezpośrednio się zwrócić.@S4Home są tu na forum a jak nie to bezproblemowo znajdziesz telefon na stronie. Dzwonisz i mówisz że z forum jesteś i co Ciebie interesuje. Kto wie może coś innego będą też mieli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jak koledzy napisali wcześniej. Tu jest standardowy wybór: Heco Victa, Magnat Supreme, Taga 606 V3 czy Quadral 6500 Le ewentualnie Polk T531. Tyle

Co do samego wyboru. Faktycznie Heco i Magnat są wsrod nich najlepsze. Ale nie dla każdego.

Magnat to brzmienie bardzo geste, ciepłe ,basowe. Z poluźniony, dużym basem. Przy denonie bedziesz go miał dość sporo. Pomijam kwestie ze 650 nie uciagnie 1002 i do takiego pomieszczeni zrobił bym Ci ten zestaw taniej w oparciu o 802. Bardziej równo klarowanie to Heco albo Taga. Do mulistego Denona chyba najlepiej sprawdzi się Quadral 6500LE jednak.

Zapraszam po wyceny.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 28.04.2020 o 10:15, Arcturus napisał:

Jednak zadecydowałem... czekam na przesyłkę HECO Victa Prime 702 mają przyjechać do mnie jutro ;)  i pozostanie to wszystko podłączyć.

W razie napotkanych problemów mam nadzieję że mogę na WAS liczyć :)

Póki co dziękuję za rady i Wasze sugestie 👍

Pozdrawiam 🤜🤛

Jak te Heco się sprawdzają? Mam zamiar kupić je także do Denona tyle tylko ze Ceol n10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dźwięk będzie. Ale to jak ciągniecie Naczepy tira przez malucha. Ruszy.

21 godzin temu, Mariusz Kępka napisał:

To co wybrać w budżecie do 2000zl? Pearl 25? Czy dać sobie spokój z kolumnami podłogowymi i uderzyć w podstawki? Heco Victa Prime 302 to dobry wybór?

Dobre monitory. Większe ale monitory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam, ogladam i szperam po internecie i z tego co widzę to sam Denon poleca do Ceola n10 kolumny Wilson Raptor 5. Wizualnie jak dla mnie bomba, tak samo jak Pylony oraz wspomniane wyżej Heco. Ale pewnie nie da rady posłuchać ich wszystkich w tym samym czasie☹️ żeby wybrać te jedyne. Dla porównania do Ceola mam podlaczone kolumny Koda CV-52 v2. Pewnie nikt o nich wcześniej nawet nie słyszał😅

Edytowano przez Mariusz Kępka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...