Skocz do zawartości

Wybór amplitunera pod 5.0 Pure Acoustics Supernova 8


Goofz

Recommended Posts

Witam forumowiczów. 

Szukam amplitunera pod zestaw glosników 5.0 od Pure Acoustics Supernova 8. Obecnie grają na ampli Yamaha RX-V471, jako że jest to już przestarzala technologia szukam czegoś nowszego, co przepuści 4k. Obecne podłączenie aby uzyskać obraz w tej jakości jest problematyczne i mało funkcjonalne. Sprzętu używam głównie do konsoli - gry + muzyka (80%), ale też zdarza się Netflix, dobrze by było żeby sprzęt obsługiwał Spotify. Całość gra w salonie 20m2. Jakość dźwięku i brzmienie obecnie posiadanej konfiguracji mi odpowiada, nie potrzebuje wodotrysków. Nie śledze rynku i dawno wypadłem z obiegu, a w zalewie ofert ciężko zdecydować się i wybrać jeden sprzęt. Mam nadzieję, że pomożecie w wyborze, a przynajmniej po Waszych radach zawęzi się krąg poszukiwań ;)

Kwota jaką planuje przeznaczyć to 1200-1500zł. Może być też sprzęt używany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmianę planuje za jakieś 3-4 miesiące, więc może uda się odłożyć więcej i wtedy zdecyduje się na v685. Na ten zestaw przesiadłem się niedawno, bo natrafiła się okazja, więc i tak jestem póki co zadowolony, bo przesiadałem się z 20sto letniego Thomsona z małymi satelitami, także to i tak dla mnie kosmiczna zmiana 😜 ale wiadomo - apetyt rośnie. Jak pisałem wcześniej największym mankamentem dla mnie teraz jest brak obsługi 4k w v471, ale może faktycznie za rok będę żałował, że nie wziąłem czegoś lepszego. 

Dziękuję za porady. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...