Skocz do zawartości

Dali sub e12f czy svs sb 1000


cgun

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie,

Potrzebuje waszej podpowiedzi co do wyboru subwoofera. Przewidywany budżet 3000 zł. Wybór zawęziłem do Dali sub E12F czy SVS SB 1000. Moim ograniczeniem jest to ze ma być biały (warunek żony aby wstawić pudło do salonu). Próbowałem się umówić się na odsłuch , jednakże w obecnej sytuacji nie ma takiej możliwości. Proszę o podpowiedz, co się sprawdzi w moim przypadku. A tu krótki opis:

Posiadam Yamaha rx-v683, kolumny Audio Pro Avanto HTS 5.0. W tym tygodniu planuje wymianę kolumn frontowych na KEF R500. Głownie jest to kino 70% , muzyka 30% - i jest przeróżna, każdy domownik słucha czego innego, od rocka , przez jazz do Pop, R&B. Pokój 20 metrów - jednak pokój jest otwarty połączony z kuchnia i przedpokojem - oddziela go tylko komin

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli subwoofer będziesz wykorzystywał także do odsłuchu muzyki, zdecydowanie polecam SVS i to w wersji zamkniętej SB-1000. Jest szybszy, bardziej dokładny od wersji otwartej i E-12F. Moc i wydajność jest wystarczająca do nagłośnienia Twojego salonu. W kinie domowym obydwa modele pokażą podobny poziom. Reasumując, stawiam na SVS. 
Zapraszam po wyceny i wypożyczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Dnia 4.12.2020 o 08:48, Jurek Killer napisał:

Kolego napisz co wybrałeś bo sam się zastanawiam. Mam na tapecie rel t5i, svs 1000 i Dali e12... pokój 20m2, kolumny B&W 685 przód, 686 tył, Denon X3313.. kino/muzyka 50/50... I co teraz?

Kolega może wybrać co innego niż ty. 

Jak masz kino i stereo pół na pół to kolego rel ale ht albo 1003 albo 1205

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...