Skocz do zawartości

Witam Proszę o pomoc w doborze sprzętu :)


gadula85

Recommended Posts

Witam proszę o pomoc chce kupić obie porządny sprzęt grający bo mam dość już mojej wieży jvc 10letniej .icon_smile.gif oczywiście mam ograniczony budżet.
troszkę już się z sprzętem rozglądałem. Mam pytanie co wybrać bo słuchałem tego o to sprzętu i ten najbardziej mi pasuje dzwikowo tylko nie wiem co wybrać.
Zaoferowano mi ;

rotel ra-04 nowy bez pilota 1500zł sklep
rotel ra-06 używany czarny 1200zł z możliwością dokupienia pilota http://allegro.pl/item522005345_rotel_ra_0...soki_model.html
marantz 4001 1000zł sklep

szczerze powiem nie wiem co wybrać może jakieś inne sugestie budżet to ok 1700zł max za wzmacniacz.
no i drugi problem mam icon_smile.gif
jakie głośniki do tego dla mnie dobrze brzmiały b&w685 i elac fs 67 może coś z używanego sprzętu a może jakaś inna propozycja ??

pokój mam ok 26m2 max

z góry dziękuje wszystkim za pomoc i pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze jakiej muzyki słuchasz i ile pieniędzy możesz wydać na kolumny...
Co będziesz miał podłączone do tego wzmacniacza (CD, tuner itp.)?

Co do opisów sprzętu na Allegro to trzeba zachować rezerwę, bo wg sprzedawców co drugie urządzenie to już prawie hi-end, a handlarze prawie za darmo wyprzedają swój sprzęt (oczywiście nie ze szrotu - niektórzy "słuchają" równocześnie muzyki z 20 wzmacniaczy, 10 amplitunerów i 30 par kolumn icon_mrgreen.gif )

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...