Skocz do zawartości

Kino domowe 5.1 PS4/XOX/PS5/XSX/FILMY


Sekiro84

Recommended Posts

Witam planuję zakup pierwszego  kina domowego i bardzo proszę o pomoc. Naczytałem sie tyle ze sam juz nie wiem co wybrać. Aktualnie mam logitech z5500. Główne  zastosowanie konsole/filmy, aktualnie ps4/xox na premiere napewno ps5/xsx do tego netflix/hbo/blu-ray na koniec muzyka 😉. Pokój o wymiarach 4 na 5m. Budżet najlepiej tak do 6tys może lekko ponad. Myślę nad tym zestawem Yamaha RX-V685 + Heco Aurora 700 + 300 + Center 30 lub cos pod Denona x2600, ale jestem otwarty na propozycję i sugestie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

11 godzin temu, Sekiro84 napisał:

Yamaha RX-V685 + Heco Aurora 700 + 300 + Center 30 lub cos pod Denona x2600

nic dodać nic ująć.

Jedynie uzupełnienie.

Denon nie pasuje do Heco i trzeba dołożyć suba. Chociaż taniego ale jednak.

Co jeśli chodzi o budżet? Bo za 6k to nie ma szans na ten zestaw. Przygotujemy Ci oczywiscie dobrą cenę. No ale to jednak nie wystarczy.

Pozostaje do Twojej dyspozycji,

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Wytypowałeś świetny zestaw czyli dynamiczną i szczegółową Yamahę RX-V685 w połączeniu z muzykalnymi kolumnami Heco Aurora 700/300/Center 30. 
Różnica w porównaniu do głośniczków logitech będzie kolosalna. Alternatywą dla Heco może być Pylon Audio Sapphire 25/sat/center. Brzmienie będzie potężniejsze z mocniejszym basem. 
Jeśli chciałbyś postawić na dynamiczniejsze brzmienie to rozważ zestaw na Monitor Audio Bronze 6/ Bronze 1 lub FX/ Bronze center w połączeniu z Denonem 2600h. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...