Skocz do zawartości

Słuchawki, pomoc w wyborze.


Recommended Posts

Tak więc chciałem skusić się na słuchawki Philipsa SHP2000 ale doczytałem komenty że pałąk nie jest wystarczająco ściśnięty i mogą spadać.
Tak więc postanowiłem że przyjrzę się jeszcze innym modelom.

Z góry mówię że nie mam zamiaru wydawać więcej niż 50zł za słuchawki. Co prawda mają być one typowo muzyczne (mikrofon obojętne, nie musi być) głównie będę w nich słuchał muzyki
. Pasmo przenoszenia? Hm... i tak nie ma wielkiej różnicy między słuchawkami z pasmem 20Hz-20kHz a 15Hz-22kHz (choć są takie osoby co to usłyszą - tzw. audiofile icon_razz.gif)
Dla mnie bas musi być dobry, miękki, żeby nie rzężyły, czeszczały czy co tam innego przy głośniejszym graniu.
Jakby co to odpowiem na pytania

Ogólnie, dobre za małą sumkę icon_razz.gif (w tej kategorii cenowej bo nie sztuką jest kupić creativa za 500zł.... )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z tych słuchawek bardzo długo moim zdaniem dużo basu [niezbyt czystego] lekko wytłumione wysokie tony. Jednak największa wada ich to; skrzypiący pałąk i skrzypiące plastikowe obudowy [skrzypią przy najmniejszym ruchu głowy].
Wymieniłem na KOSS UR20 sto razy lepsze. Naprawdę warto trochę dołożyć i cieszyć się dżwiękiem. icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sześciometrowy kabel u Philipsów to wcale nie przesada a wygoda przekonasz się gdy je kupisz poza tym kabel ten jest dość gruby i wytrzymały zresztą same słuchawki również do delikatnych nie należą. Jeśli kryterium ma być cena to polecam! icon_razz.gif

Nie to chciałem powiedzieć icon_razz.gif 6m dla mnie to przesada icon_razz.gif Jak mam swoje słuchawki (z biedronki za 20 czy 30zł - bo na szybko kiedyś potrzebowałem) które mają 3m kabel to już wisi i dlatego że przyzwyczajony jestem coś koło tego dobrze by było icon_razz.gif 6m rzadko spotykane ;] Jak nie będzie innych propozycji to chyba te SHP2500 lub 2000 wemzę...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...